• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    DEB: Repete jsou super.. nevim jak se tady s tim pracuje.:D tak asi odpovídam na něco jinýho, ale mělo to být reakce na to, že nás tam obě označili v příspěvku. Jsou to takový mladý kluci, vypadají že ví co dělají..
    RLSO
    RLSO --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ja pridam betonovou zamkovou dlazbu,ktera nabere vodu a promrzne. Rano pak je, narozdil od asfaltu, desne kluzka. Nekdy je z toho udelanej vyvysenej prechod,na to bacha.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja bych k tem zaludnym kolejim pridal jeste ty bily pruhy na nekterych prechodedch, ted nedavno jsem to na jednom polozil. Nicmene nase heslo je, kdo nepada jezdi pod svoje moznosti. A v zime (namraza a snih) je teda pravda ze nektery useky prazskeho Roubaix jako je treba Vodickova klouzou taky fest a na nich teda padam nerad, ty dlazky jsou fakt neprijemny.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Jezdime vsichni (teda dcera se jen vozi, nejsou ji jeste ani dva) furt i v zime a ani to neprezouvame a da se to, jen v zime nejezdim tak rychle a je to vic klidek a pohodicka. Taky kvuli tomu, ze mi mrzne oblicej a tahat kuklu a dalsi veci jsem linej.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    uprimne, kvuli tem 2-3 tydnum, kdy ve vidni _opravdu_ lezi snih, uz dlouhe roky kolo neprezouvam. jinak..schwalbe stelvio (ted jsem se musel jit kouknout).
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    sice by to bylo další kolo na kterým bych nejezdil, ale dost se mi líbí
    Prodám: Schwinn Fix Madison - bazar - Bike-forum.cz
    http://www.bike-forum.cz/bazar/inzerat/27984-schwinn-fix-madison
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: mokro dle mého v pohodě a když je sníh, tak vytahuju jiný kolo, protože na sněhu ledu mi přijde jezdit na fixce o život, kor ve městě :)
    DEB
    DEB --- ---
    tohle torpedo jsem tam taky nechala s tezkym srdcem, s Joeym jsme to dali dohromady z ocelovyho ramu Kojima Condor 1990' racer

    DEB
    DEB --- ---
    EDGE61: ja ho kupovala second hand od slecny co menila na vigorelli alu,
    po nejaky dobe jsem zjistila proc ho tak na rychlo a levneji prodavala, byl nastipnutej prasklej ram zrejme, cehoz jsem si ani ja ani Joe nevsimli.. a zjistili az kdyz bylo pozde, pro me oprava a pak nasledna preprava z au do eu samozřejmě nesmysl takze jsem vsechny svy kola prodala Joeymu a odjela s prazdnou

    nevim jak je jednoduchy ci slozity tady neco poradnejsiho sehnat, jak tady funguje trh apod.. samozrejme jsem otevrena i nejaky custom srande,
    zatim mam problem s tim ze je vsechno velky
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    DEB: histogram jsem dlouho chtěl koupit, myslím, že je to nejpovedenější design na novodobej fixed rám od cinelli, jen mě štvalo, že je lowpro. Tak dlouho jsem váhal, až nebyl k sehnání. Tak mám vigorelli.

    Co zvažuješ koupit?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    RLSO: ja ted prezul na zimaky, nejaky nejlevnejsi Mitasky (Flash dezen myslim) 28cky..
    KCHARI: jezdim hardshelly v sezone 23jky ale nechapu jak s tim muzes jezdit, jak je zima nebo mokro a snih, klouzou silene, ta smes mi prijde tak na sezonu ale na zimu hrozne tvrdy... vubec to nedrzi, trohu to naklopit sem se bal...
    DEB
    DEB --- ---
    YANKEEE: taky jsem brecela, nebylo to jediny kolo co jsem tam musela nechat
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    DEB: já bych taky brečel tam tohle nechat
    DEB
    DEB --- ---
    VAVERAK: a chces to vysvětlit? :))
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    RLSO: Continental grandprix 4season vepředu a Continental gator hardshell vzadu. Asi nej kombo podle mě :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    DEB: nechapu, ze sis tohle neprivezla s sebou.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RLSO: ja jezdim kontíky, celoročně. Ale nejezdím v Praze.
    DEB
    DEB --- ---
    EDGE61: jo dobra sranda, no a ted jsem v Praze bez kola.. takze shanim
    RLSO
    RLSO --- ---
    na akych plastoch jazdite teraz/planujete jazdit v zime po meste resp. Prahe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam