• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: Jen koukam ze Taurusy jsou o 40g lehci nez Rapidy...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: od remeexu treba rapidy
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Ja mam furt ty velocity co jsem kupoval v roce 2008 v UK, ale posledni rok uz je musim centrovat docela casto, jednou za 2-3 mesice. Jako je pravda, ze je musim objednat z BLB to vypada, protoze je nikod jinak v EU nema coz mozna povede k tomu, ze teda zmenim nazor a poridim jiny, i kdyz mne se vysoky rafky libi a siroky vysoky jsem od jinyho vyrobce zatim nenasel. Velocity Chucker FTW. Narozdil od klik to nehori.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: Mladicka nerozvaznost a touha po vysokejch rafkach :/ ... ale vozim je prez 5 let a nemusel jsem zatim ani centrovat :)) co bys doporucil? Stejne asi nakonec sahnu po Mavic mebo velocity pokud pujdou rozume sehnat. Resim prave novy vyplety...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Remerx ma lepsi rafky za dobry ceny, Taurus jsou dost tezky.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    WILD_A: Kde kupujes velocity? Ja jezdim po Prase normalni levny Remerx Taurus, sem tezkej a vozim casto hromady a drzej nezveritelne ale chapu na vymazleny kolo to asi moc neni :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Rafky jsem premyslel a mam jasno, chci znova velocity, odjezdily toho mraky, hlavne po dlazkach v praze a nedam na ne dopustit. Ale jinak diky za tip, udelam tam objednavku, potrebuju toho vic.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    WILD_A: Drahovy veci prodava kvalitni Italsky MICHE cykloskoda z Brna - naby, kliky, pastorky... rafku vsude mraky... asi bych koupil MAVIC ale to je jen muj pohled ;)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Zdravim, kde ted nejlip nakoupit díly? Moje rafky uz maji dost, kliky uz taky, teda jen leva ma vyzvejkany 4-hran a rikam si, ze po letech bych mozna mohl zmenit mirne setup takze bych chtel i novy naby (ale phil wood je furt jeste moc drahej na mne, zatim nevydelavam ani nizsi statisice). Lze tyhle veci poridit v CR nebo musim jinam?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: jo to vypada podobne.... prevodnik je z jineho kola
    SALO
    SALO --- ---
    vid tiez logo na prevodniku

    SALO
    SALO --- ---
    tipujem, ze je to nejaky Stadion



    SALO
    SALO --- ---
    su to skor 40. roky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARASAN: Piču a šišky. Toto jsou šedesátky nějaký (všimni si spojení rámu). Ve dvacátých letech to bylo konstrukčně jinak.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BURKHAR: zadni stavba je urcite starsi. i predni brzda. Esku z sedesatek sem jezdil,dokud neproreznul a nezlomil se ram a bylo to vcelku uz normalni kolo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: 1920 ani náhodou. :D Toto je nějaká Eska nebo podobnej vergl 1960 / 1970.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    nějaký odborník co by pomohl identifikovat?
    Kupovane je to cca 1920
    Sedlo, převodník, pedály a pak původní nejsou :-)



    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KCHARI: Pěkně ty!
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: tvoja verzia tiez neznie zle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam