• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: ten bledemodrej vlevo: co je to za ram? jakej tam mas prevod?

    singlespeed s kotoucovkou je snovy kolo. navic prakticky bezudrzbovy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZSIS: ja nedavno menil uplne vytahanej retez na singlespeedu. Retezem merka regulerne propadla. Byl jezdenej asi 1,5 roku; celorocne, prakticky kazdej pracovni den (mimo dovo atp.) taky nekde mezi 10 a 20 km.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TOMMY_: srsly mas fixie a jezdis normalni pedaly bez strapu? fuuu.
    neboli te posez? Prijde mi zvedly sedlo.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: to ti ta merka musela propadnout uplne, jestl jezdis kazdy den :) Kdyz sem jezdil denne, tak sem menil tak jednou rocne. Jinak ty singly to je paráda, tam to vydrzi hroznej randal km, na enduru vymenim rocne tak tri retezy.... A jedna momentka z dilny, kde se mi sesly vsichni jednoprevodaci. Singly jsou proste krasa :)

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    taky zajimave. spis me tedy zajimalo, jak to u vas je s retezem. ale taky zajimave.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jo! A o vikendu budu stavet F2 z 1970, ale bohuzel na torpedo..

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ZSIS: Ja jsem to umyl a konecne jsem sehnal 1" stribrny podlozky... :)

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak jsem vymenil retez. zas jednou. mira ukazovala, ze uz je na case.
    jezdim vlastne jen po meste, ~15-20km za den, a to prakticky kazdy den. zato de facto zadny delsi trasy.
    brakeless.
    retez mi vydrzel neco malo pres dva roky.

    tak aby to tady zas na chvilku ozilo, jak to vypada aktualne u vas?
    PROKY
    PROKY --- ---
    .eu
    PROKY
    PROKY --- ---
    MURHAAYA: urbanvelo-unlimited.ez
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ahoj, chci se zeptat. Tata si chce nechat prestrikat silnici ram, nemate kontakt na nekoho, kdo to dela? Idealne Praha ci okoli.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    WILD_A:
    ZSIS: popravde, moc na tom nezalezi. Prejdem sa teraz mestom po snehu a mam z toho siglespeed tak ako tak :D
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: Ja prave nejel uz hodne let a ted kdyz uz deti odrustaji tak to zase vypada jako dobry napad tak se jen ujistuju, i kdyz nas team vlastne fix mit bude takze vlastne v klidu, nevim co plasim :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A: tusim, ze jim to mezitim je pomerne jedno. za me asi ok, organizace se prubezne presunula z onlinefora (bikeboard.at) do rukou gernota z cykloobchodu (citybiker.at). Gernot to dela dobre, a chapu, ze se mu nechce nekopho vylucovat ale spis dat dohromady pro vsechny. nevim, naposledy jsem jel asi pred 3 lety (?), a pred tim taky roky ne. zas se muzu vytahovat prvnima dvema rocnikama, taky fér ;)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: Uz neplati, ze jedno kolo v teamu musi byt single/fix?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: nice. A zvucne nazvy uz registrovanych timov :D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    fyi
    The Slovakia Experiment 21 – Citybiker.at
    https://citybiker.at/blogs/news/the-slovakia-experiment-21
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    WILD_A: Chapu, mam to podobne :))) Jo a Skoda je schopnej sehnat i zadni naby fix/fix jen je nema na webu tak mu kdyztak zavolej...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Dobrej tip, diky, ale 24 der na 95Kg borce bez batohu mi nezni jako nejvetsi drzak, ja ted jezdim 36 a rikal jsem si, ze bych byl ochoten jit na 32 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam