• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENKocky v haremovych kalhotach
    TEREZSKA
    TEREZSKA --- ---
    Někdo tip kde je sehnat nějak zalevno?
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    Hele mě taky trvalo, než jsme to pobrala a uznávám, mně málokteré sluší, ale strávila jsme teď dva měsíce v řecku s mezinárodní bandou němek, italek, francouzek ty to tahaj furt a fakt jsme si na to zvykla a na některejch lidech vypadaj faaakkkttt dobře...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    tak z tech fotek, co tu jsou, mi prijdou v pohode ty od Kvitko - takovy podobny mam taky. ale ty s nizsim rozkrokem mi prijdou fakt udesny. chapu to jako pohodlny hadry na doma nebo nekam, kde mi zas tak nezalezi na vzhledu. ale delat v tom paradu - nevim. mozna jeste tak allopsychosis gate.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KVITKO: jj, mam je v hnede :) na takové to domácí válení proste ideál :)
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Bezva klub tohleto.
    Ja mam tyhle kalhoty moc rada a libi se mi hlavne na hubenych holkach (i klucich). Nechapu, proc se proti nim v Cechach tak broji. Podle me je to proste zabednenosti vuci novym trendum. V CR se lidi se nauci ve ctrnacti nosit zvonovy kalhoty a uz jim to zustane do konce zivota, vzdyt se podivejte na vetsinu duchodcu. Ve Spanelsku nosi zensky kolem sedesati Desigual a Zaru.
    Tyhle kalhoty jsou (ted myslim v Evrope, ne v puvodnich, tradicnich mistech jejich noseni) proste trend. A co je na tom? Jsou pohodlny, ok, ale znam pohodlnejsi veci. A muzou bejt krasny i hnusny modely stejne jako cokoli jinyho.

    MOUNTBATTEN: Ty sedy, dryhy zleva, nadhernej styling
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    mám jen tuhle z domácího bordelu při hraní na Wii ,D

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KVITKO: jj, na doma mam aladinky ve skracene verzi, fakt jsem za ne ráda!
    nahod taky nejakou fotku.)
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    _AMBRA_: přesně, já to nosim doma protože ej to pohodlný, a pro tebe je teď to pohodlí nejdůležitější :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    diky bohu, ze se i k nam dostaly aladinky, do niceho jinyho se ted momentalne nedostanu (sice to nepatri tak uplne do teto diskuze, pro me by se spis hodilo "hrosice v aladinkach", ale pro predstavu a at tu nejsou jenom keci, ze:)
    aladinky + zabky = pohodlí!!

    viz


    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    KFF: nj zimní verze maximálního pohodlí :D
    OPTIKUS: :D :D děkuji ....teda...jako :D
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Druha fotka je uplne nejlepsi, mas krasny prsa holka!!!(: Sem z nich uplne mimo!(((:
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ., tak to je teda ultra-mega-moc-nejvic zvraceci hnus
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    Naprostý souhlas s OLIII, ty kalhoty se mi faaakt líbej, mám doma troje, ale fakt si rozmyslim než si je někam vezmu - především v ČR. Každopádně jsem teď makala v Řecku a do ničeho jinýho bych se do práce ani nějaký aktivitě neoblíkla, nejvíc nejlepší v tomhle, pohodlný, praktický, vypadaj dobře, větrá to a nelítá jako sukně
    OLIII
    OLIII --- ---
    Nejsem sice zaslepeným zastáncem harémových kalhoty, z těch, co jsou tady na fotkách, by se mi na pohled líbily tak dvoje a z nich bych na sebe vzala jedny, ale...
    Dobré je na nich to, že jsou
    - pohodlný, zvláště v letních vedrech (dobrá alternativa k sukni pro ty, co sukně moc nemusí)
    - jsou velice přívětivý k nedokonalostem postavy (slovanské typy pochopí)
    (jo k jedné poznámce, co se objevila vedle v klubu - na kole se v nich dá jezdit bez problémů:-))
    KFF
    KFF --- ---
    MOUNTBATTEN: Jestli to beres jako utok, tak se omlouvam, tak to mineno vazne nebylo. Brala jsem to jen jako priklad toho, jak je tezke vysvetlovat/obhajovat vlastni vkus. Uznavam, ze "hacafrak" zni pejorativne, ale nejak jsem nenasla vhodnejsi pojmenovani:)
    Ja si tedy vsechno obleceni vybiram taky podle toho jestli je mi "prijemne na telo" (cimz vyrazuju ruzne skrabave a jinak neprijemne latky u veci, ktere by se mi jinak i libily na pohled), ale zas o prakticnosti bych mluvila spis v souvislosti s tim vedle propiranym outfitem nekam do hor (jakoze jestli neprofoukne, nepromokne atd.), nez s oblecenim do mesta, tam mi na techhle aspektech zas tak moc nezalezi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KFF: nevim,proc na mne utocis?
    Myslim,ze duvody obliby nemusi byt jen "etericky" subjektivni ("libi se mi to,nevim proc"),ale i trebas prakticke,hmm?

    Na to jsem narazela,aby priznivci mohli tem, kteri to "nechapou" vysvetlit, co je na nich dobreho.
    KFF
    KFF --- ---
    MOUNTBATTEN: Mne se nektere nasravacky docela libej, ne ty co evokujou vytahane teplaky ani ty nize hozene prusvitne haremovky teda, ale treba ty sede, co sem hazela Allopsychosis, mi prijdem celkem fajn. A proc - to je asi otazka vkusu - ty mi taky nejak objektivne nevysvetlis, proc se ti libi latex a prusvitne hacafraky vazane pod prsa, kazdy to vidi jinak a je to zcela subjektivni zalezitost:)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak ja to "nasravacky" dam do uvozovek,at to nezni tak nelibe:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam