• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENKocky v haremovych kalhotach
    Fotky holek v tzv. haremovych kalhotach, znamych tez jako turecke kalhoty, aladinky, nebo tez trochu nelibe "nasravacky".
    Vase fotky, fotky kamosek, ulovky z ulice, ale i z hlubin internetu.
    rozbalit záhlaví
    KACZOUCH
    KACZOUCH --- ---
    SEBIEN: ty jo, a ještě pěkně s kšandičkama ;-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    má on harémovky, nebo mi to tak jen připadá?
    MASOO
    MASOO --- ---
    DHA
    DHA --- ---
    Pohybuju se velmi často na Kampě, i párkrát denně se psem a jsem opravdu překvapená, jak často tyhle kalhoty vidím. Chodí tu hodně cizinky, ale řekla bych, že i češky jsou často k vidění. Většinou to vypadá ve skutečnosti o dost lépe, než na těch fotkách, co tu vidím.
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    KOCKA_SKLIBA: ty jsou supr
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NEJLEPCEJSI:
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    Tak už mám také objednáno.



    Jsem na ně zvědavá :-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    KACZOUCH
    KACZOUCH --- ---
    BULKA1: Tranquillo ve Zborovský
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    moje zbrusu nové harémové...na doma i na podium:)...sem vyměnila za černé..už mě nebavily

    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    nejlip sedi kanabeach..bez debat:]
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    BULKA1: nevzdávej.. když jsem byla v berushka, tak jsem jich vyzkoušela možná více, ve kterých jsem vypadala jako idiot a nakonec jsem uspěla ve Vero modě..
    mají tam super střihy
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    ok, díky za rady - byla jsem v tom krakatau a po vyzkoušení asi 6 kusů (který byly fakt hezký,)) jsem usoudila, že v tom vypadám jako kokot, tže to vzdávám:///
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: tak tohle se mi moc libi!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    BULKA1: web asi nemaj, po praze je několik poboček, ve spálená, pasáž alfa na václaváku, dole na václaváku,když se jde na národku u klubu batalion
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    byla sem zaskocena nabidkou nasravacek uz i u ATOMRAT, ale musim uznat, nektere kousky sou zajimave!
    http://www.atomrat.cz/catalog/83a34621-2fea-4036-9cf6-f121ab517f04.aspx
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    SHARINKKA: tyo to vůbec neznám..nemáš nějakej odkaz kde to je a nebo vebovky?, díky
    OLIII
    OLIII --- ---
    SEBIEN: Špatnýho nic, jen bych řekla, že jsou prostorově výraznějsí a některé z nás, které se nedokážou ubránit diktátu vyhublin, se jima nechtějí moc chlubit, no...

    Neříkám, že by se slovanský typy měly "maskovat"! Jenom já osobně mám lepší pocit, když nepoutám pozornost na dolní část svýho těla... Šťastná to žena, která je se svým (třeba slovanským) tělem spokojena:-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OLIII: co je špatnýho na stehnech antický bohyně?? Já měla pocit, že byly povětšinou krásný! :))

    mno, každpádně, je mnoho dalších variant na škále "široký pytel - upnutý kraťásky".
    Ale dobrá, asi existují harémovky, které mohou slušet i "slovanským" typům. Byť stejně pořád moc nechápu, proč by se slovanský tvary měly nějak maskovat, ale to je jiná debata.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam