• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BIMBAS: Já nedávno došel ke stejnému závěru, akorát s Anarchy Online :) AFAIK náhrada není ani pro jednoho z nás.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Píšu skoro o 2 roky po posledním příspěvku. Slušný :) Jak to ted vypadá se hrou ? Máte někdo info o podobném projektu? Osobne neznam mmorpg ktera by me settingem sedla vic ale už je to stary...
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    DANAKETH: já bych aji
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    Ahoj,

    Kdo by měl chuť se po létech trošku vrátit do starého TSW než úplně zavřou servery?
    Sice budeme mít vcelku silné postavy, ale podle mého si budeme pamatovat tak polovinu mechanik, postupů a příběhů.
    Přiznám se, že mi SWL zatím k srdci ještě z daleka, proto bych si dal trošku nostalgie.
    Představoval bych si formát občasného večerního/nočního hraní s pravidelností ne víc než jednou týdně. Nějaký ten společný dungeon, lair nebo pak třeba i raid. Co vy na to?

    Napište jak to vidíte, případně dejte palec nahoru a bude s vámi počítáno.

    PS.: pokud sem naházíte herní jména, která jsem tutově zapomněl, tak si tím ušetříme spoustu práce
    PPS.: Máte někdo klíč nebo account, na kterém nehrajete a byli byste ochotni jej vyměnit za pár piv nebo darovat? Klidně i víc (měl bych pár nových rekrutů a získat v současné době klíč je trošku "oser")
    PPPS: Hezké vánoce
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SADAKO: Imho zdá, Halina má vyšší hlas a brutální přízvuk.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JONY: OMG, shut up and take my money!
    Hmm, se mi to zdá, nebo na konci slyším (my son made to the stars etc.) Halinu Ilyushin?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: solidni - takhle nejak bych si predstavoval sequel Event Horizon:)
    JONY
    JONY --- ---
    Nová hra z TSW/SWL universa

    Moons of Madness - Announcement Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=kSdfZCj7dg4
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Se mi úplně připomněl Blue Ridge Mine
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    GANDHI: To je presne ona dekuji moc :-)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ahoj .. chtel sem vas poprosit v TSW sla sehnat mikina od krve .. prosim mate nekdo jeji obrazek ?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    ALONSY: vtip je v tom ze k endgamu se dostanes v podstate na tom lvl 50. Kdyz clovek plati predplatne, tak se da docela jeste rozumne dohrabat k ELITE 5, kde jsou trochu jine mechaniky v dungeonech, ale je to v podstate porad to same dokola
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Ja to obcas zapnu, chvili hraju, a pak to zase vypnu, protoze jsem se porad jeste nedohrabal k novym vecem, a stare hrat znovu me tolik nebavi...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SADAKO: ESO bylo taky mezi možnostmi, ale nechce se mi do toho začátku a hrát starou postavu po dvou letech asi nebude ono. A u WoW mam koupený nový datadisk, dokonce sběratelku, ale nemám na to odvahu.
    Zatím na to čučím celkem vyjeveně, asi jsem na míň P2W hru nenarazila. Ale říkám si, aby mě to ještě nepřekvapilo. Teď už několik dní syslím peníze na jeden klíč k winter cache. Není nad to mít ve hře cíl. :-D
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ALONSY: Já postupně převibrovala na chvíli zpět k WoWku a teď jsem si zaplatila ESO.
    SWL se dá hrát bez peněz, ale je to pomalejší a méně pohodlné - nicméně jsem hrála se subscription i bez a nepřišlo mi to jako pay2win.
    Na druhou stranu, to pohodlí je pro mě tak rozhodující, že bych do toho, chtít to začít hrát znovu, těch dvanáct nebo kolik euro měsíčně nalila, stejně bych u toho zas vydržela čtvrt roku maximálně...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já to rozehrávám asi potřetí a zatím mám rekordní 42. level a poprvé jsem se dostala za New England. Tak to možná minimálně doleveluju. Ale ten end game si neumím představit a už vůbec ne bez peněz. Jsem zvědavá.
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    jednou za uherak to zapnu a projdu nove jestli neni neco noveho... pokud je tak to bohuzel vystaci tak na 5 minut ... a pak uz je v te hre jen repetetivni grind :(
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ještě někdo hrajete? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam