• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    RMUTT: No ono by to možná stálo za to vyzkoušet, na spoustu věcí je třeba si zvyknout...aby ses na launch day nelekl :))

    Já třeba si zvykal na souboje dost dlouho a furt mi to moc nesedí. Zbytek hry naprosto skvělý, s přehledem nejlepší MMO jakou jsem hrál, kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat, ale ty takové jakoby mrtvolné souboje (doslova) a dřevěné animace dost bijou do očí.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: A beta klic ne a ne dorazit. I kdyz mi to prestava vadit, podle vasich reakci se je na co tesit. Aspon budu mesic jeste vytvaret hodnoty a nebudu si ten zazitek jen ocichavat po kouskach, ale nastoupim rovnou na full frontal s plnou verzi.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm - koukám že tenhle víkend taky bude beta :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: já ne, ale na druhou stranu, ta se nezkazí :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: Hele to mě ani né :P ikdyž jsem na tu Civku taky zvědavej, ale to budu moct hrát v práci :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    co mi vadí víc je, že ve stejný den vychází TSW a expanze k Civ V :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: co je to D3? ;) mladší bratříček clickfestu z dětství? :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jop jedna věc na TSW se po betě těším víc než na D3, což je dost zvláštní teda u mě :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: ten prohlížeč je peklo :) je to IE jádro, taky jsem alt-taboval
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: Tak to bych zase nesměl být já, kterej main quest, řeší až na konci :D respektive jsem po Městě pobíhal aniž bych se ho snažil plnit :D Mimochodem, fakt je super, že je ve hře internetovej prohlížeč (ikdyž jsem alttaboval, bylo to rychlejší pro mě:) s pár věcma bych prostě nehnul ikdybych se sebevíc snažil hlavně v tom Code :)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: tak od toho tam ten main quest je ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    FIN: Code byl od kněze (kanály) Vision od Věštkině (tam byl skvělej i Raven jak to končilo na tom hřišti:) Wicked byl od Normy (o těch vraždách). Z těch supply questu nebo jak je nazvat, většinou jste ho nabrali interakcí nějakého předmětu v světě/městě jsem se nejvíc nasmál u "Nor snow nor zombies can stop US" - roznášení pošty :D


    KID_MCHUTT: jj, skvělí na něm je, že tě provede hlavníma lokacema a ukáže na zásadní NPC :))

    BTW k Vosion jsem nemohl najít ty včely ;D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: hm, tak to je dost nepříjemné...
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: ano, i o načítání instancí.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: illuminatský quest je ten Kingsmouth Code (naprosto super) :) ta hra je prostě libová až moc, skoro se bojím, aby vydržela :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: je to jak píšeš (s těmi cca 30% - ono to, že příběhový quest končí v 6/18 taky napoví ;))

    FIN: tak WinXP-32 mají samy o sobě problém s rozpoznáním víc než 3Gb RAM (resp. jejím alokováním), což je obecně problém 32-bit sytémů. Mluvíš i o načítání instancí?
    FIN
    FIN --- ---
    SVORO: a vize- to byli ti havrani od věštkyně? tak ti taky moc dobří.
    FIN
    FIN --- ---
    SVORO: podle jmen je neznám, nicméně to byl: tzv. iluminátský quest neboli pátrání, zadáno knězem, a hledej stopy po zmizelých/vraždách od normy. v obou případech "intelektuální" questíky označené ikonou zeleného laptopu.
    SVORO
    SVORO --- ---
    FIN: No já celkem dlouho uvažuju, že pořídím SSDéčko, pak by ty loady měli být skoro instatní imho...

    Jinak jsem se koukal do A&L (achviments and lore) a jestli jsem to pochopil srpávně tak jsem z Kignsmouthu viděli cca 30% podle questů :)))

    Jinak questy co mě nadchly Kingsmouth Code, The Vision, Something Wicked z toho jsem byl fakt vedle !! :))
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT:
    SVORO: řekl bych, že je to win xp. už proto, že ve win xp evidentně má hra někdy problém s rozeznáním větší paměti. dále pak celá řada dalších problémů. načítání, o němž hovořím já, jsou někdy celé minuty.
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: To jo :) ikdyž mi to nepřišlo nějak dlouhý když to porovnám se SWTOR atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam