• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    CLAVEN: Urcite - svym zpusobem je to hodne dobre solo RPG. Treba questy rozhodne stoji za to. Navic je tam spousta solo instanci.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    má význam to kupovať, keď som viacmenej sólista?
    KURE
    KURE --- ---
    EOLIS: me na bete pomohl relog, pak se ten trigger spustil. (ne vzdy)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KRUTAS: Black house a Taking into purple jsou ty dva co o nich pišeš. Bohužel co jsem pochopil, asi se stává to, že je chyba jenom v některých instancích. Prý občas pomáhá zjistit, jestli se to někomu vytriggerovalo a požádat ho o groupu, abyste se do té instance dostali a tam ten quest dokončili.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KRUTAS: Man in Black Vans uz je opraveny (ten generator).
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    EOLIS: hele ja si teda nepamatuju jmena ale v prvni lokaci nesel deaktivovat nejakej generator, krok hned po zadani jmena naky zensky v cernym aute. Black house pokud je to ten co Te vykopne z hlavnich dveri tak ten mi funkoval. Nesla mi prochazka po ceste kolem zabavnyho parku kde tisem ze ve tretim tieru na me mela vyskocit prepadovka ktera se proste nedostavila :)
    jinak todle se Vam mozna bude hodit http://endgameguides.com/TSW/Crafting
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KRUTAS: tak v Kingsmouthu už by neměly být buglé questy žádné (doufám)
    Na Savage coast jsou pořád minimálně tři questy silně problematické
    (The Black House, Taking into Purple a Life Imitating Art) ve všech se špatně triggerují (netriggerují) akce, které posouvají quest dál
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    RMUTT: bonusovy veci pres item shop, maji cenu 0. Jinak o vikendu probehl jeden minipatch pac se zjistilo ze v pvp sou prehnany rewardy oproti PVE.... ja betu nehral takze zacatky byly krusny ale uz to pomalu zacinam dostavat do ruky.
    Nektery questy sem nedal, dva sem zjistil ze sou nebo byly bugly. Faktem je ze jejich variabilita a napaditost je podle me neco co tu jeste nebylo
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Hodil jsem na nástěnku uživatelský seznam, ať si tam můžete házet postavy. :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EOLIS: No, ja si Funcom account pri Secret waru nezalozil, pac uz jsem ho mel a mel jsem na nem koupenou hru, ale prisel mi email, ze me sleduji a muzu si to propojit.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT:
    1) Editor postavy je o trošku lepší (ale ne o moc) je víc variant hlavy kuže a jednotlivých facial features. Na druhou stranu nepočítej se změnou výšky nebo typu postavy (pořád budeš atlet). Funcom to sice umí, jak je vidět na NPCčkách ale hráčům to neumožňuje.
    Proč? Muj odhad je, proto aby minimalizovali výkonostní zátěž v PvP (ve Fusangu tak běhá maximálně 18 typů avatarů místo toho aby jich tam bylo několik desítek)

    2) Při Secret War jsi si určitě založil Funcom account (já to ani netušil, ale je to tak) takže pokud máš Funcom account, tak do hry se budeš hlásit se stejným accountem. Tam si ty předměty "nakoupíš" zadarmo v obchodě pod záložkou "Claim reward"
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Editor postav vyrazne lepsi neni - obleceni je dokonce omezeny vyber, zbytek musis poridit ve hre.
    Propojeni uctu probiha pres email, ktery ti mel prijit na tvuj facebookovy email.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    otazky pro stastlivce co uz hrajou od toho, co se k tomu dostane nejdriv koncem tydne:
    1) Jak vypada vlastne v plny verzi ten editor postavy, je to vyrazne lepsi nez v bete?
    2) Prisel nekdo z vas na to, jak dostat ty bonusovy predmety, co si vyklikal v ramci Secret War? Jak dat hre najevo, ze ty dva ucty k sobe patrej?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KRUTAS: s teplářema? :) ;)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    AMBERAN: ja hraju ve zlatym kruhu leta, nikam jinam bych nesel, spis sem to myslel tak ze by sme mohli neco laknout spolecne... ale ono se to casem nak vykrystalizuje
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KRUTAS: Tak v tom pripade obratim vasi pozornost sem www.tsw.cz - to je moc fajn parta :-)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    AMBERAN: mno my sme templari no, zatim sme ve ctyrech prosli prvni dung celej, druhej nekam za tretiho sycaka, pak jeden z nas musel off
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KRUTAS: My mame illuminatskou kabalu Miskatonic Social Club, ale zatim je nas tam taky akorat pet.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    AMBERAN: mate nakou gildu bo co ? my tam sme ve ctyrech cabal Golden circle, moc dalsich lidi do toho od nas neslo.
    Kazdopadne sem u toho ztravil celou sobotu a nedeli. Dost me to bavi je to krapet neco jinyho nez posledni dobou vychazelo.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Jasne, od pul seste vcera vecer :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam