• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no v tom případě tě naprosto chápu. ale já bych teď musel vylejt tebou doporučenejch 7 - 5 litrů jen za wokna kvůli jediné hře. jinak mám železo prakticky na všechno, co chci, a na práci už tuplem. a woken se zavile toužím zbavit definitivně a nebýt jednoho konkrétního prac. nástroje, už tu nemám vůbec žádný.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: síce ťa chápem, ale to máš tak, keď chceš hrať nejakú novú hru raz za dva roky a potom musíš upgradovať.
    Ja som pomerne silný hráč a hrám prakticky všetko, čo vychádza, čiže mám mašinu upgradovanú priebežne - vďaka multiplatformovým vydaniam držia konzole náročnosť hier aj tak na približne rovnakej úrovni vždy niekoľko rokov, takže reálne investujem do upgradov na high-end HW tak cca 15k raz za dva roky, čo nie sú žiadne hrozné peniaze.
    Ale vďaka tomu sa nestretávam so situáciou "potrebujem upgradovať kvôli hre X".
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: lol utrácet 7 litrů jenom kvůli jedné hře jako přídavek fakt ne :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    no nákup OEM verzie je naozaj hlúposť, síce krátkodobo ušetríš, ale dlhodobo prerobíš alebo budeš nakoniec aj tak používať cracknutú verziu.

    To už radšej odlož tých 7 litrov na nákup krabicovej verzie.
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no to mi neříkáš novinku. potíž je jen v tom, že sw padá jak na 11 let starém systému, tak na win 7 32 bit verzi, takže aby člověk využil víc než 4 gb paměti, musí si stejně koupit win 7 64 bit a to máš hezkých 2500,- + instalace nového systému + hra 1000+ a ty win 7 64 bit bych si kupoval jen kvůli tomu, páč jinak není nic, co bych nemohl provozovat v sice starém, ale stabilním xp anebo v docela novém mac os, což přesně je, proč mě vyhlídka "utrať za funkční sw cca 3700" neplní moc nadšením :-)
    FIN
    FIN --- ---
    pokud já vím, pokud si navíc koupíš win 7 oem 64 bit, abys ušetřil, přičemž rozdíl není nezanedbatelný, řádově v litrech, tak si kupuješ právě tu win 7 64 bit oem, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: aha sorry, myslel som, že si písal, že máš Win 7 32bit, ale to si hovoril o Vackym.
    Tak potom nič.

    Každopádne to treba brať tak, že XPčka sú 11 rokov starý systém, no...
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: "ak máš originálne Win 7, máš v jednej krabici DVD s 32b aj 64b verziou, vieme? " - v čem tento roztomilý poznatek mění skutečnost "si musíš koupit ty win 7 64 bit, protože jinak je ti ramka nad 3 nebo 4 na hovno, že"? :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: nechcem byť nutne debil, ale ak máš originálne Win 7, máš v jednej krabici DVD s 32b aj 64b verziou, vieme?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ostatne hlavný rozdiel medzi Win 7 32 bit a 64 bit z hľadiska TSW je to, že 64ky dokážu adresovať viac než 4 GB pamäte
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no tak napřed si musíš koupit ty win 7 64 bit, protože jinak je ti ramka nad 3 nebo 4 na hovno, že
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: tak akurát RAMka je z toho úplne najlacnejšia položka, pri dnešných cenách pamäťových modulov fakt nie je dôvod nemať toľko pamäte, koľko len chceš
    FIN
    FIN --- ---
    proti výroku "ale na win 7 64 bit to frčí" nemám nic :)
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN:
    KUDLANKA: zjednodušíme si to: když to lidem jinak padá a blbne, pokud nemaj win 7 64bit, a vyskakujou jim v crash reportu hlášky "nechcete si radši koupit win 7 64 bit"? je výrok o "optimalizaci ve všech směrech" poněkud, no, nadnesený.
    FIN
    FIN --- ---
    KUDLANKA: kdybys nekecal, protože nepravdivě. žádné "nové věci nefungujou". jedinej, s čím je problém, byl teď sw - a pokud sleduju dobře, vacky má tytéž problémy s win 7 32bit. tak proč takový plesky? kromě toho jedu i docela novej mac os.

    CLAVEN: neukecáš mě, že je úplně normální mít v compu 12 gb paměti.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak včera poprvé Inferno a jsem na ty elite/nightmare zvědavá čím dál tím víc:)
    Normální instanci to má fakt pomalu těžší než jiné hry raidy :)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    Hra je to uzasna ... ale mohli uz by konecne mohli nejak poladit ten chat a vydat datac .)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: Jsem na tom podobne, jen 4 gb ram a kouslo se mi to za cca 20 hodin hrani jen jednou, kdyz mi doslo ke kolizi snejakejma aktualizacema jinyho softu. Me se libi, kolik toho stihli poladit od bety. Moc zkusenosti s MMO nemam, ale tohle je prvni, co me opravdu strasne bavi, jen se uz prestavam jako solo bez guildy chytat. A blood magic je mnohem min zabavna nez jsem cekal.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    CLAVEN: Fin poslední dekádu jede na XP a pořad se divý že mu nový věci čím dál víc nefungujou:)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: takýto konfig dnes kúpiš za 12k (samozrejme mínus monitor, case, klavír, myš a pevné disky)... to mi nepripadá úplne ako Ferrari :P
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: to je něco, jako kdybychom chtěli diskutovat, zda rerari jezdí pomalu, a divit se, že každý nemá ferari :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam