• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    EOLIS: Volil jsem pistole/blood, ale ona ta AR zjevně skýtá výhodu se svým dostřelem. Ale k vytvořené pstavě mi prostě ty pistoky sluší více :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Jestli ti jde o prvptní rozložení skill pointů a ability pointů, tak než proběhneš celý Kingsmouth, tak máš tolik AP a SP, že můžeš postavit uplně jiný build na uplne jiné zbrane.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: allah akbar! :D
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Hazmat zachrání všechno, a taky Nikáb který seženeš v Egyptě řeší mnohé problémy se vzhledem :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: neboj, některá oblečení mají i pytel přes hlavu, třeba mercenary outfit ;)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem tomu už také propadl. V sobotu večer jsem koupil a nainstaloval a včera jsem do pozdních hodin běhal ve dvojici po plážích Kingsmouthu a likvidoval zombíky. Bráno zpětným pohledem, asi bych na začátku volil trošku jinak, ale měnit postavu už nebudu.

    Jen k personalizaci. Nějak mi z toho neplánovaně vylezla postavička podobná Kristině Kočí. OMG.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALONSY: mě tam včera rozhodilo několik typů s 19.5k hp a stejnou dps jako mám já :)
    RMUTT: stačí být nolifer, taky už jeden mám a do druhého mi zas tolik nechybí
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ALONSY: no ty kouzla jednotlive k nicemu nejsou, jde o to kombo :) nevyvazeny dmg na ukor healu, ale ani ten neni uplne idealni


    RMUTT: AR sem zkousel, pro me nepouzitelny :(
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RMUTT:
    CLAVEN: A taky betu, takže znají lokace a jen to prolítnou. Pro mě je to první hra, co si opravdu užívám a opravdu na ten maximální "level" ani trochu nepospíchám. Tři čisté dny hraní a jsem na začátku BM :)
    SIRLOON: Nevím, mě to k ničemu rozhodně nepřijde. Teda, asi by to mohlo být lepší, ale vidím chybu u sebe, že pořádně nevím jaké ability si nastavit:)

    Jinak PvP začíná být super, ze začátku jsem byla dost bezradná a furt tuhá, ale teď už to začíná být fajn.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: hrali early access
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Na tech AR asi neco bude, kdyz to jedete skoro vsichni. Ja ted hromady slabejch mobu cistim s blood/blades celkem rychle ale jednotlivy silny cerveny mobove mi trvaj strasne dlouho.
    btw nechapu jak se tam tak rychle objevilo tolik namaxovanejch charakteru (soude podle jejich ohozu a ranku) potkavam tam uz haldy lidi, co maj ten bonusovej gear za dotazeni nejakyho decku.. to nechodej spat?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: shotgun/hammer dps (kdyz to nejde usmazit rychle, tak situacne AR nebo pistols) :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RMUTT: mec a drapy, prvni postavu sem zkousel blood a drapy a ta byla k nicemu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: já zatím jedu AR + Elementalismus, mám to postavené jako DPS/offheal, taky to funguje celkem pěkně.
    REINITA
    REINITA --- ---
    RMUTT: já jedu paralelně DPS (AR a meč) a healovací (AR a blood magic) build. Jak to má jednu zbraň (pušku) jako společného jmenovatele, tak to není úplně jiná věc, do níž by bylo potřeba investovat. Holt budu mít později takové ty závěrečné supervěci, ale to mě netrápí.
    A je teda moc pěkně vidět, že když si zapomenu mezi bildy přepnout, tak jsem sice nesmrtelná, ale ukousávám moba do kotníku čtvrt hodiny :o)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Zenu nahoru tankovaci specializaci (v mem pripade kladiva a chaos) a do toho pribiram sikovne solovaci kousky. Rozsirovat dal budu, az budu mit tanka postaveneho tak, jak chci.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ja idem AR/blood magic, dps so selfhealom. každopádne najprv dokončím odomykanie aj vonkajších kruhov, než budem experimentovať s treťou zbraňou
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    hele jak to vlastne hrajete, snazite se vyhnat co nejvejs jeden nebo dva skilly nebo si to delate pestry? Ja si treba chtel udelat takovyho mestskyho samana, co by sekal mecem a k tomu krutoprisne obcas hodil blood magic, ale ve chvili, kdy uz potrebuju na dalsi abilitu 26 AP a vic, tak si rikam, ze si mozna rozsirim portfolio, jak to mate vy?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: NTčka a XPčka boli v pohode.
    KURE
    KURE --- ---
    FIN: debatu mac/win nechci vest bo mac sem ani nevidel. ale nesouhlasim s tim ze wokna sou spatny.
    uz od nt4 byly v pohode.
    FIN
    FIN --- ---
    KURE: ve skutečnosti sám claven dobře ví, že wokan byla - až do 7 - pěknej šajt, ví to vlastně každej, přesto je musel mít, win 7 jsou pak "první wokna, co se povedla", takže tuhle divnodebatu vůbec nechápu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam