• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: Filth quest je kde v Coaste? Daj súradnice, ak môžeš, ten som tuším nerobil
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: ve Filth questu uz jo, jinak taky max 5.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    EOLIS: hm hm :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    CLAVEN: v Blue mountain v Quarry padají i QL10 věci :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    dafuq... kde v Savage Coaste padajú QL 5-6 toolkity? resp. teda tie QL 6 by ma naozaj veľmi zaujímali, lebo ja som v Blue Mountain a tam mi zatiaľ padajú max. QL 5
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Nevite kde sehnat toolkit tak na 7 levelu? prodava se nekde?
    Já se po podobný době teprve rozkoukávám v Savage Coast a tam z potvor vypadavaj max 5-6 lv. Holt je to moje prvni opravdovy mmorpg co hraju.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    ALONSY: BE KA NÁ!!!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    WILLIK: Nojo, měla jsem bugnutej chat:)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    ALONSY: a este si zapomela poznamenat ze pri tom neodpovidas na pozdravy a i kdyz sem te invitnul do party, tak si nic nerekla a po chvilce zmizela !! ses pekne bekana!
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DEADDY: hele VONA je jina, to neres - tomu nerozumis - to je vozova hradba!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DEADDY: To jo, to já jsem schopná taky hodiny číst lore a kecat v Tabula Rasa atd. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DEADDY: Yokaiova guide je naozaj veľmi dobrá
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    ale abych jen nerejpal ... kdo nezna


    The Secret World Guides: Builds
    http://tswguides.blogspot.cz/p/builds.html

    Yokai's guide to build mechanics and build philosophy - Yokai's and Sarcan's TSW Guides and FAQs
    http://yokaiblog.wikidot.com/guides:build-mechanics

    obzvlast ta Yokaiova guida alespon pro mne bylo zajimavy cteni.
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    ALONSY: delam vsechno, lore nehledam, jen kdyz mne pride ze by tam nekde mohlo bejt tak si ho vemu, takze sem jen na smutnejch 50proc lorebooku, protoze mne neba ho hledat a neci ho cist nekompletni, mam tam tusim 6,5dne a nightmary chodim uz dva dny ...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DEADDY: Tak já plním úplně vše, hledám každé lore atd. To ne že splním hlavní quest, poberu základní gear na další lokaci a mizím:)
    To jako kdyby šlo jen o to, co nejrychleji se posunout v lokacích, tak už jsem v transilvánii, QL mám 7-8 a hlavní quest taky hotovej dávno:)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    ALONSY: ja zase opravdu nechapu jak muze nekdo bejt po 5dnech v BM, obzvlast pokud pritom i delal pvp ...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KID_MCHUTT: No, mám zatím nahrané čtyři a půl dne a jsem stále v BM :) Ze začátku mi to nešlo a dělám nějaké to pvp... Nechápu lidi, co to opravdu jen probíhají a už chodí několik dní elite a NM instance.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    @ROTTWEILER: můžeš, prosím, dát odkaz na ty Chronicles někam do záhlaví nebo na Nastěnku? :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: už jsme hodní ;)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    A takovej to byl peknej klub - o TSW...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DWAY: ještě jsem zapomněl, že levá na pravou, a obráceně, nežárlí ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam