• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    mate nekdo buddykey prosim pekne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Ja som na začiatku Egypta a je to tuším ešte lepšie ako Solomon Island.

    Fakt sa im to podarilo.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    JONY: Já jsem taky v KM, nemám čas teď hrát...:(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nevíš co je hezké, nech se reprogramovat. Pomůžeš tím. Sobě. Hlavně.

    :)
    JONY
    JONY --- ---
    Já jsem pořád v Kingsmouthu mezi zombíky. Jinak mne tedy štvě jak pěkný je Londýn a já jako Iluminát trčím v tom hrozném skladišti v NY. :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dodělal jsem main quest i v Transylvánii :) musím říct, že mám scénáristy té hry čím dál radši :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: pomoct si tím, že po určení si najdu, jak se daná situace píše hebrejsky je imo košer (ať už to zjistíš z první nebo druhé nápovědy v questu)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: ja vim, u jednoho jsem si taky tak pomoh, ale pak to neni takova zabava.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: jednotlivé výrazy se snadno dají dogooglit, jenom musíš vědět, co googlíš :) není třeba umět hebrejsky :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Pro ty kdo jeste nepobihaji po Egyptsky posuti - maly doporuceni:
    Neprehlidnete Khalida. Zatim moje nejoblibenejsi postava se skvelym investigative questem. Pro nekoho kdo umi hebrejsky to navic bude snadno vydelanej milion expu..
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    To je des, nedavno jsem upgradoval PC a TSW je proste tak dobrej, ze mi nedovoli sahnout na jiny hry. Witcher 2, kterej by mi uz asi ted fungoval si proste bude muset jeste pockat.
    Furt me dostava to jak dokazou v cloveku probouzet emoce. Kdyz v jiny hre vidim zdevastovanou krajinu, reknu si hmmm klise. Ale tady je ta reakce autoamticky: doprdele tady se fakt deje neco velkyho, musim si dat bacha musim tem lidem okolo nejak pomoct...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak jsme rozehráli znovu na Leviathanu a máme to pěkně zabugované. Sprint funguje jak se mu chce, lagy při zavírání mapy atd. neskutečný. Doufám, že se to srovná.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ALONSY: To je dobře :) Ale už trpím schýzou, jak tam prostě dvě zbraně a skilly nemůžu nacpat...:) Ale to mě chytlo i v GW :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Zdá se ti to:)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    CLAVEN: Pravdu díš, neuvědomil jsem si, že to ovlivňuje QL...holt to hraju dva dny:)

    A zdá se mi to a nebo časem vyšší tier schopností vyřadí většinu těch základních?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DLC přidá do The Secret World mise, obchod a Bacha - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/...se-obchod-a-bacha-60062

    Zajímavé by bylo, kdy z toho taky udělali aukční dům za reálné peníze, jako to má Diablo III. Třeba časem.

    OMG, kde upad? Dost děsivá představa.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ULRIK: SP hlavne do jednej vetvy každej zbrane a samozrejme do talizmanov, určuje ti to (okrem dmg/healingu a statov) aj to, aký QL môžeš najviac zobrať do ruky alebo obliecť
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Pokud děláš pvp, tak s těmi SP šetři, protože pak to matchuje lidi podle toho, v čem máš nejvíc SP. Takže když rychle vyskiluješ na 10 tak budeš bojovat v PvP se samýma epickýma nepřátelema:)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ULRIK: stejne dulezity jako davat do zbrani

    btw vcera jsem si vyrobil prvni ganget (do ty doby jsem na docela kaslal) a musim rict ze to hodne pomaha
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam