• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY: ja som dal na úvod 350k za handry a na šprinty som mal :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    speed se vyplati .. hardry je lepsi poladit za kompletaci decku
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Anima Speed, nebo tak nějak. První, na faction ranku 2 nebo 3 stojí 100k, druhý, na ranku asi 5? stojí půl milionu a třetí, na ranku 8, stojí milion.
    Kupuje se to na základně :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: na jakej sprint?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Chyba! :) Nebudeš mít na sprint :) Teda alespoň já jsem neměla, ale věci jsem spíš rozebírala než prodávala a tak, tak třeba ušetříš:)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ULRIK: tak az te uvidim online tak se ozvu

    ja vcera utratil 170k za obleceni, ale vypadam ted epesne :D, zkusim jsem prvni dungeon, kde jsme nekolikrat wipli na tom elektrickym golemovy

    no zatim pro me od wowka asi nejlepsi mmorpg, uvidime jestli bude bavit i za mesic, ale libi se mi ze clovek nemusi delat novou postavu, aby si zkusil jiny skilly a proste to ze je to mysticky svet v blizke budoucnosti, uz jsem presicenej fantasy
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Ale kdyby teda někdo ml nějakej nenáročnej Coven, tedy žáfný hardcore psychoni s tréninkama, nepohrdl bych ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    REFLEX: Motám se v Kingsmouthu, není čas, takže...;)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    vsechny sem si vas nabouchal do friendu, ale jste asi zatim odexpeni daleko
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    teprve ted koukam ze jsou nejaky Decky ;] ja ted jedu fisty a elemental a to zadnemu neodpovida :'(
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ULRIK: jj Pangaeu
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    CLAVEN: Myslíš pangeu? Já tam vidím jen mikiny a nebo obleky...ale třeba blbě koukám :)


    ALONSY: Jestli maj velkej, tak tím líp, zatím jsem do bloodu nalil 1SP, tak to není tak zlý :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ULRIK: v Londýne sú stopercentne aj dlhé kabáty, je tam 6 vendorov pre každé pohlavie
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Nic se nedá vyresetovat, musíš šetřit:) Fist mají velký range :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    VACKY
    VACKY --- ---
    ULRIK: Nějakej celkem slušnej kabát je myslim za nakilování vnitřního kruhu nějaký zbraně, ale zapomněl jsem který, ale až na zem taky nejni .. :/
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ALONSY: Dík :) Asi přejdu na fist, i když to už nebudu mít žádnej delší range :))

    SP se nedaj vyresetovat, co? Počítám, že AP u trenéra na základně, žejo?

    A dá se někde sehnat dlouhej kabát za ingame prachy? Protože v Londýně jsou jen buď sportovní věci a nebo obleky a abych dával 250Kč za kabát pro avatara, to je moc :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: V Londýně se dá koupit oblečení za herní peníze. A nějaké je za questy a podobně.
    Na Googlu je dobré, že se dají najít odkazy, kde ti neřeknou přímou odpověď, jen ti tam dávají nápovědy :)
    Takový Kingsmouth code bych řešila bez Googlu asi do dnes:)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: diky, mrknu doma, ale asi fakt zkusim nejdriv neco ceskeho jestli najdu

    jinak par dalsich dotazu/nahledu

    1) skilly se mi zacli libit, napad super, pro me jako casual hrace to nejlepsi (neco jako Eve online), je nejaky skill cap?

    2) co me mrzi je equip ten tu je odkladan na vedlejsi kolej, mam rad kdyz podle brneni poznas jak je dany clovek "skilled", tady se bude nakupovat jen ve storu za real penize?

    3) plnite questy podle navodu? ja vcera hral ten investigate za strasne moc expu, ale hodinu jsem to resil sam a hnul jsem se jak slemejs tak jsem si nakonec pomohl googlem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam