• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: je jich přesně deset :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ALONSY: jo, skoda ze tech investigativnich je tam tak malo, zatim jsem jich udelal devet a marne hledam desatej (aby byl achievment) doufam, ze jich budou pridavat vic nez tech akcnich, tech je tam myslim dostatek.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KRUTAS: :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    KID_MCHUTT: njn ja jen tak motivacne ... kazdopadne sme byli ty prvni dva dungy ... v prvnim sme nepresli pres posledniho v druhym sme koncili po tretim.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KRUTAS: jsi krutý, Kruťasi, my ostatní v nich ještě nebyli :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    ALONSY: nauc se spis rumunsky : ) ... jinak dungy na nightmare docela HC ale z kazdyho bossika padaji fijalovy itemy
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KID_MCHUTT: No, je to jedna z věcí, co tu hru odlišuje od ostatních. Stále mám staženou aplikaci na dekódování morseovky, kdo ví, kdy se bude hodit:))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOKES: :) jen ho dodělej, ty investigativní a sabotage mise jsou imo velmi funi :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jak nesmím? sedaj si v náhodným pořadí a kliknout se na ně má ve smyslu zprávy..škoda questu, už jsem jinde
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a koukej se napsat na Nastěnku :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOKES: ty vole, na ty klikat nesmíš!!! :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    tak jsem vylučovací metodou pomocí pořadí v notepadu došel k tomu, co asi jednotlivý zvuky znamenaj a když mi chyběl click na posledního holuba, spadla hra. tak já nevím:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    a v options/interface options/HUD jsou subtitles, ale nefungují mi.
    KOKES
    KOKES --- ---
    nechci se hádat, ale jsou: http://www.youtube.com/watch?v=pmmustpl5h4 13:47+
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    aha, titulky pri bielych havranoch fakt nie sú, to je pravda
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    (Nebo jsem tam přehlídla já ještě nějakou možnost titulků, ale stalo se mi to jen u tří questů, jinak je mám všude)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KOKES:
    CLAVEN: Jestli myslíš ty havrany na začátku, tak tam titulky nejsou. A ještě je tam pár takových úkolů, které jsou o tom slyšet a rozumět tomu, co kdo říká, ale titulky jaksi zapomněli.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    vieme, v options
    KOKES
    KOKES --- ---
    nevíte, jak se zapnou titulky na zvuky? dělám something wicked a nerozumím ani slovo...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    LENNOX: jop mas recht, tydle veci nekdy rozhodnou o uspechu a neuspechu. Nekdy pouzivam purge, nekdy buff pro partu na damage, nekdy CC podle situace. V hard modu uz to skoro bez tedle veci nejde.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KRUTAS: rozhodne dobrej zpusob jak donutit lidi, aby investovali aspon do toho purge, vzhledem k tomu, ze je dost casto potreba :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam