• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    REFLEX: Druha cast za Kingsmouthem neni tak tuha, kdyz si vytrvale budujes jen dve zbrane nebo jeste lepe - jednu poradne a druhou doplnkove. Kdyz budes takhle preskakovat bude to strasne frustrujici a nezbude ti nez hledat bud investigative a stealth questy na kterejch si ty expy zahojis nebo si probehnout aspon nejakej kus Kingsmouthu znova. Kdyz jsi takhle na zacatku, tak bych mozna i zvazil variantu rozjet to znova naostro, potom co sis to s jednou figurou osahal.. treba ja jel blades a blood celej solomon island, pak v egypte skoro jen blades a az v transilvanii jsem se zacal ucit neco novyho. Ale treba ti ostatni reknou, ze placam kraviny a znaj lepsi recept.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tak vcera polaris pokoreno s nejakou random grupou, a uz fakt schazel jen ten clu-thu na konci

    V ramci toho jsem zacal predelavat zase svuj build a to na blade/chaos (predtim hammer/chaos) vypada lepsi na expeni

    Ted uz snad pujdu do druhe casti kingsmouthu, kde to je ale docela tuhe
    JONY
    JONY --- ---
    RMUTT: hlavně potom ta sucha pointa :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Jen si clovek povzdechne, ze by si tech investigative questu zahral klidne vic tak jich v prvnim DLC prileti tolik. Haleluja! Ale Hell and Bach je teda poradna krutost..
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    REFLEX: jasne
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    neprosel by nekdo se mnou dnes Polaris? se mi jeste s zadnou random grupou nepodarilo zabit toho clutha ;] (mozna moje chyba, protoze tankuju, ale spis bych to hazel na healery :D)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: heavy guns to budou imo :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Jsem docela zvedavej, kdy vyrukujou s tou novou weapon class a co to bude, prej ze neco pomalejsiho co dela velky damage... tak me napada, ze by to mohla bejt bud kuse nebo nejaky kopi a vubec tycovy zbrane. Oboje uz mobove maj, tak by si usetrili cas s animacema...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    budúci víkend je open access pre všetkých

    The Secret World | Funcom
    http://thesecretworld.com/news/celebrate_the_first_live_month_of_the_secret_world
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Najizdim na DPS kombinaci elemental + blood a je to radost. kde jsem tankem daval damage okolo 350 ted sazim 1500. Ty fabriky v Transilvanii obsazeny "mrstnejma houbovejma krabama" jsou na blizko nezvladatelny...

    Jinak voda na Laminati mlyn: kdyz jsem dosahnul jako Teplar ramku 13, tak se mi ukazalo, ze jako dalsi rank budu mit Illuminati rank 1 :)

    ULRIK: Jojo, do KM jsem se ted vratil taky, zavzpominat si a ozkouset novy skilly, je to skvely hriste.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ULRIK: jak je vrakoviste tak za nejaky q dostanes ql3 podle vyberu
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Dík :)

    Sakra...teda sehnat blbou QL2 brokárnu je skoro nemožný...a ti zombíci na pobřeží KM mi pořád dávaj závar :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: Normal

    The Polaris is the first dungeon, accessed through Kingsmouth. (QL2)
    Hell Raised "Inferno" is the second dungeon, accessed through Savage Coast. (QL4)
    The Darkness War is the third dungeon, accessed through The Blue Mountain. (QL5)
    The Ankh is the fourth dungeon, accessed through the Scorched Desert. (QL7)
    Hell Fallen is the fifth dungeon, accessed through the City of the Sun God. (QL8)

    Elite

    The Facility accessed through the Beseiged Farmlands and Agartha(QL10)
    Hell Eternal accessed through the Shadowy Forest and Agartha(QL10)
    The Slaughterhouse accessed through the Carpathian Fangs and Agartha (QL10)
    The Polaris (Elite) accessed in Agartha (QL10)
    Hell Raised (Elite) accessed in Agartha (QL10)
    The Darkness War (Elite) accessed in Agartha (QL10)
    The Ankh (Elite) accessed in Agartha (QL10)
    Hell Fallen (Elite) accessed in Agartha (QL10)

    + nightmare
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DEADDY: jj, to je to, co jsem četl ':)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    Tak hlavne ten pocet SH runu abys na cely kolo ... fuj .)

    KID_MCHUTT: http://www.thesecretworld.com/news/the_secret_world_issue_1_july_2012_unleashed

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REFLEX: no, zatím je to (tuším) šest instancí a pvp, nicméně - někde jsem četl, že snad příští týden má být první content patch?
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    ULRIK: nesmis, limit je jen na neutraceny a to 40
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    no jsem teda zvedavej na ten endgame, koukam ze uz mate docela skilly nasbirany (teda treba uz 50%) :]]
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    KID_MCHUTT: Dík :) Super, tak to nemusím se SP šetřit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam