• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    RMUTT: Proč? Hra může být dobrá aniž by byla sandbox, zrovna Zaklínač je toho dobrý příklad. Já nikdy nechápal tuhle posedlost sandboxem, to není samospásné, na něco se hodí, na něco ne.
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Taky se taky hlasim do party, rád se s někým spráhnu pro spolecné tea party na plazi v Kingsmouthu.
    Info na nastence.
    DWAY
    DWAY --- ---
    RMUTT: Taky sem byl zklamany jak sem poprve zapl witchera ze to neni sandbox, ale tak neni to tak strasne no. Witcher ma spoustu jinych prednosti :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    teda dal jsem si ted od TSW pauzu a hraju Witchera 2 a je to silenej nezvyk, po absolutni volnosti se vracet do tech koridoru... kez by ty tunely zmizely z her co nejdriv..
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Co se questů týká, tak mi GM většinou odepsali a splnili quest do tří minut.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    /facepalm
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (jo a nezapomeň, že GM jsou američani, takže tam je ti angličtina na prd, američani jí nemluví)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: zjevně ne :P

    chudáčku, jak tě lituju :P ale že jsi to ty, zkus ty questy udělat znova, poměrně dost těhlech chyb je už opravených a ty věci pak zmizí (taky jsem jich pár měl, ale vzhledem k tomu, že inventář je na 200 kusů, nijak mě to netrápí)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: mucko som si dosť istý, že moje vyjadrovacie schopnosti v angličtine sú niekoľkonásobne lepšie, ako tvoje.

    Nonetheless, jeden z ticketov, čo som poslal, sa týkal toho, že mi v inventári furt visí pár quest itemov ešte zo Solomon Islandu, ktoré sa nedajú zmazať a zaberajú mi tam miesto. Na to mi nikto neodpovedal a dosť ma to serie.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: spíš se narozdíl od tebe umím vyjádřit tak, že GM chápou, co se po nich chce :P

    Ve skutečnosti jsou to většinou věci typu "nespawnul se mob" nebo "neproběhl trigger na událost", případně "jsem si sakra smazal, ano i přes upozornění, panenku z inventáře" :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: asi popisuješ jednoduché problémy :P

    "Halp how do i open my inventry lulz thx"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: čtyři tickety, všechny tak, jak jsem popisoval. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: nechcem dissovať GM v Secret Worlde, ale napísal som dva tickety a ani na jeden mi nikdy nikto neodpovedal (a to bolo v dobe, keď som bol bežne online 7 hodín denne)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WASCHIK: nestalo, ale vzhledem k tomu, že GM na ticket reagují velmi rychle, většinou do půl hodiny (mají na to ofiko 4), nech si to zrušit nebo vyřešit jinak (a budou mít aspoň nahlášený další bug na opravu, takže nezmizí v propadlišti dějin)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WASCHIK: Ja zatim pobiham v tech prvnich lokacich a je tam docela hodne lidi i sehnat do Polaris je otazka par minut. Je to tim ze v Secret world je vlastne jeden velky server
    WASCHIK
    WASCHIK --- ---
    Tak ještě menší dotaz. Zdá se vám že jsou servery poloprázdné,.. nebo spíš jak dlouho vám trvá sehnat PuG na nějaký dungeon? Po měsíci hry dát víkend zdarma mi nepřijde moc důvěryhodné, ale možná jsem hodně paranoidní (hlavně kvůli swtoru).

    A nestalo se někomu že by vám bugnul ten výpis questu napravo, včera jak vypnuli server, zrovna jsem měl rozdělaný quest doprovodit k šerifce toho z tý medvědí pasti a quest se mi dokončil, mám ho i ve finished, ale v quest logu mi pořád straší jeho ikonka, a když se pokusím nabrat další questy, tak mi je normálně nabere, ale ikonku mi to ukazuje pořád tohodle questu a nemůžu se dokliknout na ten který mám na jeho pozici (zkoušeno s pvp questy) a něco jako reset questu,... jsem nic nenašel, maximálně zkusit splnit ten quest udělat znova (+ se mi tam takhle seknul ještě jeden quest)
    díky všem
    KOKES
    KOKES --- ---
    ajo, už to jede. nepsalo to server dole ale špatné jméno/heslo.
    dík.
    JONY
    JONY --- ---
    ted na cca hodinu shodili servery
    KOKES
    KOKES --- ---
    nejde mi lognout po patchi, není nějaký problém související s free víkendem? Vám to jede po patchi normálně?
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    funkční aukce

    Catagorical's Bazaar : Flash Mods : SecretUI
    http://www.secretui.com/downloads/fileinfo.php?id=51
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam