• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    REINITA
    REINITA --- ---
    ten Fusang mi nepřijde pro mě.
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: a co bys doporučoval začínajícímu PvPčkaři za battleground?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: no, ono je to tak, že i mě jsou tam schopni oneshotovat :) a já některé z nich taky...
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: to jsou špatné zprávy, Vinnetou...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: ano a ano :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: takže je potřeba být ve skupině s nějakým borcem a držet se ho?

    a je to tak, že ve Fusangu se nijak nesrovnávají ranky? tu a tam je někdo schopen mě oneshotovat.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: skupina - když jeden ze skupiny (ti, kteří jsou do určité vzdálenosti) dá nejvyšší dmg do daného patlafouna (po nějaké době se resetuje)
    REINITA
    REINITA --- ---
    mám dotaz - podle čeho se ve Fusangu počítají killy protihráčů do toho kvestu "zabij jich 10"?
    nevystopovala jsem, že by to bylo podle skupiny, podle killing blow, podle prvního úderu... fakt to nechápu.

    a obecně jsem z PvP dost zmatená, ale snad to přejde.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    aaargh! indeed!!!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: aaargh! :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: jasně :D
    ne, dobře, dopoledne jsem vyspávala :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: tos u toho seděla doteď? :-O :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    REINITA: heh, já věděla, že jakmile si zaskuhrám, tak to projde na první pokus :o)
    REINITA
    REINITA --- ---
    safra, nejde se mi připojit do hry... a to jsem si vyhradila na hraní dnešní večer. meh.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    tak po nekolika hodinach a sileny migrene sem si stahnul mp3 - zpomalil a rozlouskl to skoro hned.. problem byla rychlost.. ucit se to tyden nemam cas :D No, nejsem na to nejvic hrdej.. ale jak rika Alonsy.. v realny situaci bych se choval presne takhle :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JUDAS: Je to ze současnosti. Tvoje postava používá smartphone. Použít smartphone pro dekódování morseovky nevidím jako cheat :D
    Ale naučit se jí je rozhodně užitečnější do budoucna, kdo ví, kdy se bude hodit:)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, já přijel včera večer z dovči a nesed si k tomu, i když jsem se moc těšil, sednu si až dneska v klidu a užiju si to:-)
    je to fakt paráda přijít na řešení sám, bez nápovědy...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    KOKES: to celkem ujde! no jdu studovat.. holt sem se zarek :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    JUDAS: radioklub a ostrý výlet na polní den:-) po víkendu jsem chytal 150 znaků/min.

    na webu je toho fůra na testy, co tohle? http://boyslife.org/games/online-games/575/morse-code-machine/
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    nejakej tip jak se v co nejkratsi dobe naucit morzeovku?! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam