• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    RMUTT: REINITA: Zní to dobře. Teď si tak říkám že už bych mohl pokukovat po Auxiliary Weapon, ale solo to rozhodně nedám. Nenašla by se nějaká duše co by mi pomohla s Benátskou krizí?
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TYRAEL: tim číslem u tier se úplně nedá řídit. V rámci levelu 10 pak už záleží na detailech a celkovym vyvážení, neboj máš se ještě na co těšit, transilvanie je krásná.
    REINITA
    REINITA --- ---
    TYRAEL: jak říká Ambeřan, běžné tier 10 ti budou stačit tak akorát na potvory v Transylvánii (a občas ne :o)), lepší equip padá v dungeonech a lairech.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Ano ;-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Zhruba tak, ale bezne 10 nejsou tak uplne top level. Nicmene s nimi vystacis.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    A jen tak si říkám co dál. Main Story mám v egyptě ale equip už mám tier 8 zbraně 9. Pokud se nemýlím tak strop equipu je tier 10. A s rychlostí s jakou mi padaj pointy toho dosáhnu ještě v egyptě. Otázkou je, kam dál? Pokud se nemýlím čeká mě celá Transylvánie a v té už budu pobíhat s top-level gearem?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    AMBERAN: The HELL? Nasira už jsem potkal, ale to mi chceš říct že se ti dva (Said s Nasirem) někdy potkaj a budeme něco dělat společně? Ta představa je děsivá :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    TYRAEL: Jo TSW se mi moc libilo :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Pockej, az ty budes hrat Rockyho, Nasir bude hrat Bruce Willise a ta mumie bude hrat "old wrinkly manager mana" :-D
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Tahle hra mě pravidelně dostává nepatřičností situace. To si takhle dneska povídám s mumií v obleku která hraje Super Maria na svém Iphonu. Témata konverzace? Pradávní bohové Egyptu, nadnárodní politika a moderní značkové klobouky...
    WRATA
    WRATA --- ---
    KVIIIK: Tak ty v podstate jsi na serveru. Ale muzes ho behem nekolika vterin zmenit ;)
    Uicko je pokud vim locknuty. Par addonu sice je ale myslim ze zadny nepracuje s upravou zakladniho UIcka jako takoveho.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WRATA: tak to potom nechápu, proč při tvorbě postavy dávají na výběr :)

    Je šance jakýmkoli způsobem přeházet okna na obrazovce? Zkoušel jsem to pařit na eyefinity 5760x1920 a moc to kvůli těm fixním oknům nejde, což je docela škoda.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    WRATA: Fusang má každý server svůj. Pokud to v poslední době nezměnili.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KVIIIK: TSW zadne servery nema takze vsichni se vsema ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KID_MCHUTT: aaaaaa, díky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KVIIIK: viz homepage
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Na jakém serveru paří místní komunita? (myslím největší zastoupení nyx/cz)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    A dále také doporučuji in-game radio zmíněné v mém předchozím odkazu. Nejlepší je moment kdy běžím se svým Iluminátem plnit nějaký quest a z rádia se ozývá: "Some of them want to use you, some of them want to be used by you..." Skoro si říkám že tenhle song by si Ilumináti měli dát jako svou hymnu :-D
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Pfff tak jak většinou resistím volání sociálních sítí tak tohle: http://www.thesecretworld.com/news/blog_the_twitterverse_experiment mě přesvědčilo, abych si založil in-character účet. Tak kdyby měl někdo zájem o trochu role-playingu v rámci postav tak se můžete ozvat jisté Noriko Taira @Dreamer_of_Blue
    WRATA
    WRATA --- ---
    Je double AP weekend takze podte hrat ;)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    AMBERAN: Tu placame ve hry dohromady :( v TSW aukce samozrejme je..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam