• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED:
    AMBERAN:
    KID_MCHUTT: omlouvam se , panove, mam to druhej tejden a furt jeste bojuju s UI. a popravde ted netusim, o cem mluvite. zaznamenal jsem meet up od trageda, ale v tom anniversary frmolu jsem ho nenasel:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to slepá lemra, já mu psal taky...
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TRAGED: Jo, to ja uz mu taky psal, ale on to ignoruje :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Reaguj na IMka :) Vcera jsem ti psal kde pobihas a ty nic :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: updatuju :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: mlč a pojď hrát :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: nebyli lidi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TYRAEL: mě ty oslavy přitáhly zpátky a zjistil jsem, že už jsem zapomněl, proč jsem přestal hrát ;)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KID_MCHUTT: Jo je :) Jinak dneska začaly oslavy, takže už jsem si nafarmil pěkných pár APček a teď honím Guardiany.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    mimochodem, Issue #6 je neskutečně vtipné :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    REINITA: Hehehe, jo Orochi lábka je supr. My jsme tam zas řešili, jestli chceme zabít toho domorodce co tam kreslí rituální kruhy po zemi, protože je v tom vlastně celkem nevinně a Orochi ho jenom zneužívali. Takže jsme asi pět minut řešili jak ho "zachránit" aniž bychom mu ublížili....
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    HESPELER: Finally, all players who have ever played a Funcom title will be invited to join us in the celebrations and play The Secret World without any need to purchase the client for an entire week. Citace z: http://www.thesecretworld.com/news/game_director_letter_june_2013 tady celkem jasně říká, že kdokoliv hrál cokoliv jiného of Funcomu tak bude moct pařit zdarma, což vysvětluje kde se vzal ten free key. Tak jen najdi někoho jiného kdo od Funcomu něco hrál.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HESPELER: zeptej se jich kde ho vzali a večer se ti tam můžu podívat
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    ahoj, dneska mi poslali kluci jeden free key na hrani tento tyden, neprisel vam prosim nekomu taky, ktery nevyuzijete? pritelkyne by vam byla extremne vdecna.. diky :]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BTW:

    REINITA
    REINITA --- ---
    TYRAEL: :D
    my jsme zase (tuším, že také v Ankhu, v takové té Orochi lábce) museli rozbít hráče postavičky, kterou jsme si přibrali na pomoc na finálního bosse. Zbytek jsme jeli ve čtyřech, všichni v takových těch protichemických oblečcích, a naši posilu jsme znejistili do té míry, že se ptala, jestli jsou ty kombinézy nutné :o) a pak navíc zjistila, že taktiku neznáme, ale intuitivně odkoukáváme. Budiž jí ke cti, že to s námi vydržela, neřekla "noobs", zaťala zuby a táhla :o)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: To zni dobre :-)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    AMBERAN: Záleží na tom. Pokud roleplayovat nechceš, nikdo tě k tomu nutit nebude. Ale už jsem sem házel http://radiofreegaia.com/ které pravidelně dělá live koncerty v Horned God právě na Arcadia serveru, potkat free roleplayující lidi je celkem běžné, v Londýně je jich spousta(obzvlášť v hospodách a divadle) a když chceš, není problém sehnat partu na RP dungeon run. Samozřejmě mluvím o normal Modu, víc jsem zatím nezkoušel. Na druhou stranu dungeon Ankh s Oxfordským profesorem s brejličkama, vyjukanou studentkou sociální ekologie, žoldačkou, které jde jen o prachy nebo zpeněžitelné artefakty a rádoby-drsným lovcem monster, který má ale tendenci se ve stresu rozsypat a střílet na všechno co se hýbe včetně kamrádů je zážitek který mi plně vynahrazuje konstantní "LFG NM any dungeon!" spam v Agarthě. A to přesto, že jsme ten dung asi pětkrát wipeli! Ve skutečnosti každý wipe stál za to a mám pocit že jsme tu studentku už nadobro rozbili :-D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: hmmm, tak to by moje postava byla asi neco jako vseznalek obet mody:), kterej kvuli satickam objel celej vnitrni skill kruh. heh, dekuji nechci.

    ale musim rict, ze ackoli jsem klasickej DDO addict, secret world mne prave kvuli pribehum a tune vselijakejch naznaku a referenci jako horror freaka totalne dostal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Vidis, kdybys o Mythosu a spol neco vedel, mohl jsi na Aradii :]]]]]]]
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: A na Arcadii se opravdu nejak vyrazne roleplayuje?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    GANDHI: Pfff další Cerberák. Chápu že ne každý má znalosti na RP v angličtině které je na Arcadii to nejzajímavější, ale je to škoda.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    zdravim. jsem jako Leovigild na Kerberu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam