• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZAREK: from the abyss:) je nejspis praska - ale jak jsem psal, uz to mam za sebou, mam ted krapet lepsi gear a hlavne jsem je od zacatku ignoroval a venoval se primarne bossovi. z jiných rpg mam bohužel zazity likvidovat asap moby a pak se koncentrovat na bosse:)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: hmm a nemas neajkou passivku co dela aoe? to by bylo vysvetleni proc po tobe jdou, ja do nej peru single target a nemam problem
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REINITA: mne prislo, ze se snazi wipnout mne...ale mas pravdu, pokud si jich clovek nevsima, venujou se jemu:)

    a uz mam taky plamenomet:)
    REINITA
    REINITA --- ---
    GANDHI: to nejsou pohůnci, to jsou vlkodlaci, co se ho snaží pokousat a on je vždycky wipne. přišlo mi.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja jsem stavenej spis na single target (burst chaos fist) - ten samotnej boss mne az tolik netrapi, ale ti jeho pohunci mne stacej potrhat:)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    Umm ten je easy peasy, to ten upír v laboratori je daleko horsi
    JONY
    JONY --- ---
    ZAREK: ten zmutovaný chlapeček
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: final boss? na plamenometu? sem si nevsim :P
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    uff, tak jsem konecne pokoril egypt:) - a az na plamenomet (zatracenej final boss) uz mam i všechny aux zbrane:)
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: hodně dobrý.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JONY: to teda :)
    JONY
    JONY --- ---
    Helix - Complete Comic Con Reel - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=VPeV9FfSaoU


    Tohle vypadá úplně jak nějaký Orochi projekt experimentující s Filth :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: no, já měl starej, tak jsem tu updatnul a je to stejné... :( imo v té transylvánii sahali do textur nebo do modelů a něco tam posdělali
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: tak já měl problémy s posledními dvěmi verzemi driverů nvidie. Ale to žádnou souvislost s TSW nemělo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: můj problém se steamem nesouvisí :( možná se skype...?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: tak to se mi zatim nestalo, zato mi to dela divny veci, kdyz zaroven bezi i steam
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hele, mám takový problém, nestává se vám, že hra zatuhne tak, že ssebou vezme windows? Dělá to jenom v Carpathian Fangs, ale za to důkladně a často...
    JONY
    JONY --- ---
    REINITA: jj a odměna je roztomilá :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    uaaa, právě jsem úplnou náhodou zjistila, že na tu písmenkovou tabuli na konci pro vzbuzení Emmy se může napsat ještě něco jiného než to jedno řešení.
    hned bych to vyzkoušela a znovu prošla, proč musím mít tu misi na cooldownu? :D
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JONY: co to je za build? vypadá to jak do pvp :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: jj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam