• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    PREBRAL: Ano, pocita.
    JONY
    JONY --- ---
    PREBRAL: teoreticky by imho mělo, kdyz pri jeho likvidaci jsi v te posledni fazi, tak by ti to melo uznat quest.
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    JONY: A počítá seza splnění normálního questu i to, když jen přispěješ k likvidaci SuperJacka.
    JONY
    JONY --- ---
    MEKKZ: nejde, ale staci se pridat k nejake jine skupine a splni se ti to.
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    JONY: Suhlas, ja si porane probehl Solomon island a pri tom dodelal hromadu Q co jsem nemel hotove:) a zas pochopil trochu vic. Jediné co me dostalo, bylo kdy jsem vyplejtval jedinou pumpkinu co jsem měl na Jacka uplně sám a kupodivu bez těch 5 dalších nešel přivolat :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Ja se na nej chystam dneska, vcera jsem nasel jen par stranek.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak letošní Samhain event moc pěkný. Úplně na mne dychla nostalgie jak jsem běhal po Nové Anglii a snažil si vybavit potřebné informace ze starých questu.
    JONY
    JONY --- ---
    IRL - officiell trailer - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=_AXfm62HkZE
    JONY
    JONY --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LOJZEE: Vidis to! To jsme chtel, pridat se k http://theravens.cz/wp/
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TRAGED: ja mam zas odemcenej jen prvni a druhej, ale taky bych to zkusil, ale pet lidi nikdy dohromady nemam. btw je naka ceska velka guilda? kde se daji obcas sehnat lidi na tohle?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Dneska vecer bych dal ten Dungeons run. "Potrebuju" vsechny krome prvniho, ale klidne to muzem dat i s nim.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LOJZEE: zapatral bych, jaky pasivky ninja poziva a jestli nemaj jiny zbrane lepsi obdobu téhož, jinak leech frenzy z AR, Breakdown nebo Bloodsport nejsou nikdy k zahozeni
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TYRAEL: dik, vim o nem. shanel sem jeste naky alternativy s nejakejma peknejma synergiema ze treti zbrane. kdyz ne, tak ninja taky dobrej. pak ho kdyztak muzu transformovat casem.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    LOJZEE: Koukni se na Ninja build pro Dragon. To je elem/blade build. Hledat ti ho nebudu ale použij google a uvidíš. Plus Draci za postavení toho decku mají bad-ass hadry.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    nevim jak postavit poradne elem/blade build. sem ochotnej zapojit i treti zbran na pasivky, ale nemuzu sestavit nic poradnyho, nejak to v tom nevidim. kdybyste meli nejakej tio nebo odkaz, tak bych byl vdecnej. mam vyplneny ty vnitrni kruhy, ale do tech vnejchich bych to daval radsi opatrne a na jistotu, ale vubec nevim jakym smerem se dat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: super, tak aspoň 175 bude k necemu:)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak on se chystá systém augmentací, kde za ně budeš platit právě AP, takže není třeba se obávat, že AP budou k ničemu :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TYRAEL: ja jsem nadelal strasnejch AP a SP na tom vyrocnim eventu, aspoň mam naskudleno na další aux weapon:)

    ale je fakt, ze moznost konvertit ap nebo sp do craftu by se mi taky zamlouvala.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    GANDHI: Člověk si skoro říká, že by to chtělo podobné řešení, jako Guildwars 2, kde ability-pointy v průběhu levlení utrácíš za nové schopnosti a když dojde an endgame a ty už máš všechny schopnosti koupené, tak začneš za ability-pointy craftit extra-rare equip.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: templare, zatím jedu na blade/blood
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Draka nebo templare? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam