• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    POMPO
    POMPO --- ---
    Ja to kdysi koupil za 300.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    BRITVAK: pošli mi mail do zpráv, pošlu ti kód...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    BRITVAK: Aha... nějakou dobu jsem nehrál a možná se mi někde nasyslily nějaké coiny, kody a podobně. Zkusim se mrknout...
    BRITVAK
    BRITVAK --- ---
    EOLIS: ee stale je to "kup hru a hrajes zdarma" styl. i pro vytvoreni acc musis mit kod. A nebo jsem nejak divne klikal ;-)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    BRITVAK: Mám dojem, že TSW je už celkem dlouho FreeToPlay, takže snad můžeš uplný začátek bez obtíží zkusit.
    BRITVAK
    BRITVAK --- ---
    zdravicko lidi,
    mam zajem si tSW vyzkouset ale nechce se mi kupovat zajice v pytli bez zkousky. Nema nahodou nekdo volnej nejakej klic na invite? kdyztak do posty.

    dik moc
    JONY
    JONY --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Jinak v pokusech na nm solo jsem se postupně dopracoval do druhé vlny :)))
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Ja to vcera okouknul a solo jsem nedal :) Hlavne me zasavili kaluze Filthu ve dveřich, na schodech etc. No a pak jsem to zkusil s partou na nomal a uz to slo. Ale nevim jak moc jsem byl prospesny ,kdyz vsichni byli v epic vybave a ja tam behal v zelenym:)

    Jinak me to potesilo :)
    JONY
    JONY --- ---
    Ale ten rozdíl mezi elite a nm je opravdu skokový.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak nm hotel skupina poprvé úspěch - přežilo 5 civilistů :)
    JONY
    JONY --- ---
    REINITA: pár pokusů a budet je dávat v pohodě. Každopádně v tuhle chvíli je pro nás pro nm scénáře zásadní problém, že nám chybí end game desítkový survival gear. Buliony lidi investovali do gearu pro dungeony, pvp jsme přestali hrát a pro běžné mise ti vystačí survival 10.0 fialový gear aniž bys musel levelovat výš. Pro mne je v tuhe cvíli hraniční elite duo. Zvládnu to, ale heal rating je opravdu hraniční a mám co dělat. Singl elite je v pohodě.
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: aha, tak to jo, tak to jste trochu jiná liga :D
    JONY
    JONY --- ---
    REINITA: nm dungeony (s vyjímkou nm hf) chodíme prakticky farmit pro buliony. karma kurio splněné, jediné co mi chybí je master planner hf
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: a jak snadno chodíš (chodíte) NM dungeony? Já jen, že naše tlupa tak nějak s NM dungy nesměle začala, tak bych ráda měla nějaké srovnání :)
    JONY
    JONY --- ---
    Včera jsme splnili všechny 3 grup elitky (zlato, platina). Nicméně na nm potřebuji kompletně překopat gear a fugl dva nové talismany. S aktuálním gearem to opravdu nedáme...
    JONY
    JONY --- ---
    REINITA: no ony ty vlny jsou naročnější tak zaberou o něco víc času a stává se mi, že ještě likviduji poslední na jednom místě a až mi mobové žerou civilisty na jiném místě. A chce to co nejrychlejší přesun. A než tam doběhnu tak jich pár už exne. U normalu jsem se v pohodě mezi místama stíhal přemistovat.
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: takže je potřeba v elitkách přebíhat?
    JONY
    JONY --- ---
    tak zbývající dvě solo elitky hotovy, takže vzhůru na nm :)
    JONY
    JONY --- ---
    na normal tohle jde, na vyšších začně být problém, že když ti ta jiná místa pomřou moc brzo, tak se všichni valí na to poslední místo a to se dá vydržet jen omezený čas..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam