• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JONY
    JONY --- ---
    plus si pořídit addony effects ui resp. vipers castbar relocator, abys viděl co mobove casti a naučit se impairovat. nasledne ti to obrovsky usnadni zivot.
    JONY
    JONY --- ---
    plus je dobre z si poté investovat do turn the tables na dohealování (pokud nejedeš blood nebo fisty, kde mas jiné možnosti aktivního healu). navíc tím získáš i SoH, který se ti bude hodit proti mobům co te zastunují nebo impairují.
    JONY
    JONY --- ---
    můj typ na začátek blade/ar a to je naprostá pohoda

    buldery: blade torrent + anima shot
    consumer: fire at will resp. dancing blade
    pomocné: martial discipline, lock n load
    elite: stunning swirl (dá ti impair a ještě zastunuje)

    pasivky: perfect storm, immortal spirit, anima boost, elemental force, experience, regeneration + 1

    nedělám si nárok že je to nejvytuněnější, ale nikde bys neměl narazit na žádný problém.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Vyber si z Archetypu co by te mohlo bavit a to jed. Ja sem sel pres Polarizera na Gunslightera a slo mi to jako pomasle. Teda pokud ti nevadi ze se musis hybat "jako v PVP" :-)
    JONY
    JONY --- ---
    tak každý má jné chutě, ale za mne tedy dungeony na NM rozhodně nebyly nuda. vydržely mi na dost dlouho, pravda už je nechodím, ale přístup "udělal jsem je na elite, takže nm mne nebaví" moc nechápu :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    AXTHEB: 7 dungů znáš už zpaměti ve chvíli, kdy se pouštíš do nightmare módu. Na PvP mám náladu jenom někdy. A scénárka? Pro mě je scenario "prachsprostý bezduchý grind" na osm ;)
    ale mám TSW ráda z jiných důvodů, takže mě to nijak netrápí. Těším se na další investigativní mise, Tokio ještě taky nemám prolezlé...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REINITA: 7 dungu, 3 scenarka a PvP. To mi neprijde az tak malo. Ted co je Capture Facility za 50 bm tak je ve Fusangu zivo. A s predelanym balance buffem tam sou lidi platny i na malejch qlevlech.
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: ne, pouze to hraju z jiných důvodů, než end game content, čili maximální gear ;) (socializace, sranda, oblečky, lore... každý si tam najde svoje :))
    JONY
    JONY --- ---
    tak nm dungy jsou imho stran odměny udělány dobře. nějakou chvíli vydrží a poměr ceny/výkon je dle méhoextrémně dobře vyvážená co se bb týká. samozřejmě pokud člověk chce mít každou zbrań 10.5 a mít víc typů gearu, tak je grind nutný, ale pořád mi přijde, že tsw je oproti mnoha jiným mmo co se týče grindu docela v pohodě
    WRATA
    WRATA --- ---
    REINITA: Tak v tom pripade hrajes spatny typ hry ;)
    JONY
    JONY --- ---
    tak raid je v pohodě, prostě najdeš stabilní skupinu a postupně dostaneš to co chceš. ohledně rng je spíš problém ve scénářích, ale zase, augmenty jsou opravdu až to zcela poslední co řešit, takže mi to až tak nevadí
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: mno, mně se chození 7 dungů milionkrát dokola (normální mód, elitní, nightmare) dvakrát nezamlouvá...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: Si nebyl na New York raidu, co. (k tomu RNG)
    WRATA
    WRATA --- ---
    REINITA: Stejne jako vsechny ostatni MMO ma endgame content v podobe ziskavani top gearu. A v tomhle TSW exceluje jeste vic protoze to neni o RNG ktery rozhodne jestli ti potrebnej item zrovna padne nebo ne. Navic se do toho procesu muzes zapojit naprosto kdykoliv.
    REINITA
    REINITA --- ---
    souhlas s JONY a dalšími. Ta hra je báječná ve svém průběhu, naopak nemá moc "end game content". Takže prořítit se vším až na konec, aby člověk zjistil, že tam moc nemá co dělat, by asi nebylo úplně příjemné :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: Ten klic se neda aplikovat na existujici hru? Hlavne to je fuk, ja to koupil za 5e, ze tomu dam sanci jestli me to bude bavit, tak si sem ochotny koupit ty dlc za 10e :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: No tak to si dost prokaucoval protoze te kazdy z tech DLC bude stat 10€
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: ne, jen hru na steamu.

    CLAVEN: tak pak nezbyva, nez si vypnout titulky at nepredbiham :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DWAY: Bohužiaľ nejde. Ale je fakt, že TSW má moc moc dobrý svet, postavy a questy, tak to vydrž.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam