• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    DWAY
    DWAY --- ---
    REINITA: ja chcu k vam :-D
    REINITA
    REINITA --- ---
    ale z přístupu party, s níž hrávám, by každého gamera, který to bere aspoň minimálně vážně, trefil šlak :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: to mi nepřišlo, ale my jsme taková skvadra azura, že jsme to možná vzali po cooldownu ještě jednou. Některý matroš vypadává z potvor a zbytek jsme si koordinovaně dobrali jako odměny za kvesty.
    WRATA
    WRATA --- ---
    REINITA: V 5ti lidech nemas dostatek materialu na summon bossu
    REINITA
    REINITA --- ---
    (ale nějakému překopání bych se taky nebránila, když to bude zajímavé)
    REINITA
    REINITA --- ---
    aha, Lairy jsou pro 10 lidí? to jsem netušila, dělali jsme je v pěti. tak nějak modrý ql10 gear, sem tam fialka.
    Lairy mě baví víc než dungeony, je to méně okoukané.
    JONY
    JONY --- ---
    jinak ted lairy budou tuším v issue 11 kompletně překopány. a doufám, že nějak zajímavě. v tuhle chvíli je to z mého pohledu nejméně zajímavá a nejméně atraktivní část tsw.
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: blue ql10 není endgame :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ah takze endgame :-D Mno zatim mam problem najit grupu na normal dung, endgame budu resit asi az pozdeji :-D
    JONY
    JONY --- ---
    sluší de dodat, že v cca blue 10 gearu
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: 10
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pro kolik lidi je Lair?
    REINITA
    REINITA --- ---
    DWAY: popravdě, já si vždycky srabácky najdu ten design na internetu :o)
    ale mám pocit, že když na item klikneš a dáš "preview", že by to fungovat mělo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Btw jak funguje item preview. Na netu sem se docet, ze bych mel oznacit item a kliknout na preview all, ale preview all mam disabled.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JVMLOK: A proto se prestan stydet za pouzivani addonu a nainstaluj si http://www.curse.com/tsw-mods/tsw/autocrafter
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Ne, to v TSW je jednoduchej nefiltrovanej browser.


    JVMLOK: Craft je lehce tricky. Potrebujes Toolkit odpovidajici kvality k materialum odpovidajici kvality a k tomu runy odpovidajici kvality :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JVMLOK: well to sem zvedavy jak se poperes s investigation questama. Protoze to je maras :) (btw ja se ptal prave jestli je nejaky zpusob jak odfiltrovat walkthrough. Krom toho ze na ne nebudu klikat. Neco jako interni search od TSW)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: a toolkit mam.jen nedela co bych od nej cekal...ale na druhou stranu mozna este nechapu jak vlastne fungujou runy a jak s nema nakladat
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: priznam se ze nikdy, krom opravdovych zakysu, jsem nehledal zadny walkthrough...naposled u te polske hry... jak se to jenom...Afterfall-insamity....abych nakonec zjisti ze je to gamebreaking bug. nejak si poradim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam