• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: Kvalita gearu urcuje jak mas vylevlovany skilly. Jestlize jsi pripraven obetovat 30 SP na aux a nemas 2 zbrane a talismany na 10tce tak jsi blb. Aux zbrane nepridavaji zadnou must have vyhodu. Jsou delany pro lidi ktery sou dostatecne vyprofilovany a muzou si to dovolit protoze maji dost bodu nazbyt. Navic musis nekoho otravovat aby ti s tim pomohl. Proste si pockej. Mel jsem za to ze jsi z ostatnich mmocek dost poucenej jak to funguje.

    V elite instancich pada vsechno blue QL 10, v NM je vsechno QL10+ epic(na to abys vubec mohl NM musis porazit Gatekeepra coz neni prdel). Sance se dostat do elite instance se drasticky zvysuje s lepsim gearem(kdyz lidi maji QL9-10 blue aspon v 7mi slotech. Kdyz jsi full blue QL10 tak je to skoro autopick)

    Tvoje aktualni situace se da prirovnat k tomu ze chces delat questline ktera je urcena pro lvl 80 zatimco jsi lvl 50
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Na instance je dobry sanctuary kanal, a posleze noombares
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: mam. Jinac bych nepsal ze ten build mam kdybych ho nemel :-D V nedeli sem ziskal posledni dovednost. QL10 blue gear nema nic spolecneho s AP / SP ne? A instance nechodim. V nasi Cabale je mrtvo, a LFG me nejak nebavi. Obzvlast kdyz nevim ve ktere instanci co pada (ano sem liny si najit quality na netu)
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: wrata, simtě.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: Mas ten build komplet? Mas DPS/Tank/Heal build na instance? Mas QL10 blue gear?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DWAY: Myslim ze nad tim nema smysl moc premyslet. Zkus quest na motorovku a uvidis. Pokus ho nedas, tak je na tebe brzo:) (sezere 30 SP a 50 AP nez s ni poprve riznes)
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: ale kdyz uz mam advaced blade / ar build (vcetne jedne 50ap) tak ted spravny cas na aux ne?
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: Hodi se to nepopiram ale jak pisu niz. Pomer cena/vykon je dost mizernej
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Zadna z tech abilit nema tak zajmavej dmg aby se na to vyplatilo spentnout 30 SP+buh vi kolik AP. Nez natahnes blbej Pop shot tak zvladnes dat dvojnasobnou dmg pres Clearing the Path a 2 Blade Torrenty.

    Priorita by mela bejt dostat dve(potazmo 4 na dungeon role) zbrane a talismany na QL10 a mit k tomu build na solo a instance. Coz se ti povede tak nekde v pulce Transky. Navic zrovna raketak mas jenom kvuli tomu rocket jumpu protoze tam dobra dmg abilita neni. Na dmg mas whip nebo plamenomet ke kterejm se driv dostat nemuzes
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Nesouhlasim, kazdej dmg kterej muzes udelat dobrej, obzvlast kdyz jedes solo a tim ze AUX maji vlastni slot tak cim driv ho mas tim lip.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: Na sólo se hodí pila (Timber, hurly burly I Diamond grit sou moc prima), na zbytek bych zatím taky sral
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: To ano ale driv tam byl nejaky trigger pro lidi co to delaji poprvy. Ja jsem poprosil cloveka aby mi s tim pomohl a jeho to hodilo do jine instance nez me protoze on to repeatoval.
    DWAY: Na AUX zbrane se vybodni protoze to nijak velkej boost nepridava. Az budes mit QL10 blue gear tak to projdes s prstem v nose
    DWAY
    DWAY --- ---
    To je takove celkem nesikovne poresene mi prijde. Mno budu muset googlit asi :) Hodne veci mi v te hre utece. Treba teprv ted sem se dozvedel, ze muzu upgradnout sprint.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Hlavne si nasetri spousty bodu na AUX ability :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Sam sem Quantum ziskal jeste pred presunem do Egypta. Jen potrebujes aby ti s tim nekdo pomohl.
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREBRAL: jj to me prave prekvapilo, ze jde vzit od ranku 6 ale clovek jedocela low life porad.

    Mno zkusim najit toho aladina a poridit si aspon motorovku :) Prece jen motorovka, a brokovnice za $109.95 z S-Martu sportovniho oddeleni udela poradky s kdejakym demonem :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PREBRAL: Launcher dostanes, ale skill na jeho ovladani si musis vyquestovat.
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    DWAY: Rocket launcher dostaneš z mise od své tajné společnosti, která přijde po dosažení faction ranku 6. Misi na motorovku by snad mělo jít u Aldiniho v New Yorku vyzvednout kdykoli. Ty zombie, které se pak musí řezat, jsou celkem tuhé, ale když se berou po jedné, dají se zvládnout.

    Ale už je to nějaká doba, co jsem to dělal.
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREBRAL: tak ted jsem krapet zmateny. Mi by prozatim stacil prvni aux. Myslel jsem ze raketomet je prvni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam