• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    WRATA: Hele. Orientuju se podle ceny, která je za solo hru bez ultimate edice, je napsaná na steamu. 10,19E je cca 270,- a já za to chci 250,-. Pokud si někdo chce koupit komplet ultimate edici, prosím, tahle nabídka není pro něj. Jde mi o to, že mi prostě zbyde klíč a buď mi bude ležet zbytečně někde v emailu, nebo si ho někdo vezme.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ERNEDAR: Uprimne? Nepocitej ze ti za to nekdo s pulkou mozku da takovou castku kdyz za dvojnasobek toho mas tu ultimate edici ktera obsahuje DLCccka s cenou 120€
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    WRATA: no v tuhle chvíli je to za 10,19E ve slevě, počítal bych, že za 250,-?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ERNEDAR: Kolik by jsi si za to predstavoval?
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Zdravím vás. Bude to sice troufalé, ale stejně to zkusím. Mám v plánu kupovat The Secret World: Ultimate Edition, bohužel ale už základní hru několik let vlastním a zbyde mi klíč od hry s issues 1 - 4. Našel by se někdo, kdo by ho odkoupil, bez ultimate rošíření (Balík je dodávaný jako dva klíče, jeden pro ultimate a jeden pro základ.). Prodal bych ho za cenu ve slevě, ve které je do 24.4.2016. Zájemci do zpráv. Díky. Případně se omlouvám za spam.
    JONY
    JONY --- ---
    Zítra Issue 14
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Hraju na Leviathanu a problémy s lagy bývají spíš výjimečně.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Cus, premejslim ze preskocim na arcadii nebo leviathana kvuli RP. Jsem na Cerberu a raduju se, ze po letech to konecne nelaguje a ja si muzu uzit hru. Da se nekde sledovat jakej server ma lepsi ping atp? Nebo je to ted OK vsude diky tomu ze je to vlastne jeden server?
    JONY
    JONY --- ---
    Nový dungeon co dnes vyšel je naprosto parádní
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: Pro me bohuzel prislo moc pozde :(
    Vyjit to o rok driv tak to asi udrzi vic lidi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak co, jak se věm líbí issue 12? Mně zatím velmi.
    JONY
    JONY --- ---
    The Park - Teaser
    https://www.youtube.com/watch?v=U1laEiebQ_E


    Hororová single player game ze světa TSW rozvádějící příběh kolem prokletého zábavního parku v Savage Coast
    JONY
    JONY --- ---
    The Secret World - Issue #12 Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=-VGUFgaM-xo
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    WRATA: pravda. no, uvidíme, kam to půjde dál. třeba natáhnou nové...
    WRATA
    WRATA --- ---
    S4MUEL: Kvuli tezkymu nedostatku endgame contentu spousta lidi prestala hrat. Silene je to videt na eventech kdy se mnozstvi lidi online az zpetinasobi(viz posledni golemove)
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    WRATA: proč pozdě?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Docela pekny veci se budou dit. Bohuzel dost pozde :(

    Issue 12 Details - TSW Database
    http://www.tswdb.com/news/issue-12-details/
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    ERNEDAR: Používám ElTorqiro AEGISHUD a pak taky Ultimate crafter, ale u toho druhého mi pár věcí chybí.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Používáte někdo mody na HUD?
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Tak dnes už i slepice. Ovšem ten třetí fight je brutalistní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam