• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    takže závěrem. Faktem je, že lidi jako já co přišli do TSW až později, koncem roku 2015, dali svých 200 euro na projekt, kterej ta fajn komunita o které píše Ghandi už ani nehraje, a která je srovnaná s tím že to skončilo od začátku nenaplněnejma slibama o kontextu kterej nikdy nepřišel, a když pak teda milostivě sice nechaj hru ject, ale tak nějak aby se neřeklo. Se ziskem co najednou mají – tak jdou a dělaj vlastně novou hru. A nakonec přijde i poznámka, že staré TSW navíc poběží i dost protože Norsko a dotace a její podmínky.

    A to je všechno v pořádku.

    To je jako když se hrály pyramidy v době divokého kapitalismu. A Obrkoloděj se teď směje, protože on byl na jejím začátku…
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja jen pevne doufam, ze u SWL bude komunita podobnyho charakteru jako u TSW, protoze imho to byla jedna z nejpratelstejsich komunit, co jsem u MMOs zazil
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Jen uz nejak neni duvod to hrat :)))
    A ze by stihli vydat SWL pred letem, tomu snad neveri ani ten nejvetsi optimista...
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Ano, nebude uz novy obsah a krome nejakych kritickych, uz ani opravy stareho contentu.. Vetsina klasickych eventu typu golden week, samhein, vanoce... bude porad.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    jen pro sichr, jestli to chápu dobře, původní tsw půjde hrát dál, jen se nebude vyvíjet, je tak?
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Spousta velkych mmo uplne skoncila, kdyz prestala byt ziskova nebo jim konecne doslo, ze to byl krok vedle.. napr z tech vetsich Warhammer, SW Galaxies, Tabula Rasa, Vanguard...
    To ze Funcom s TSW bude pokracovat stejne jako funguje prvni Guild Wars je takovy bonus navic.. a nebo nutnost dodrzet nejaky smlouvy o dotacich? :D
    Ale diky, tvuj emocionalni vybuch alespon trosku ozivil zdejsi mrtve vody...

    PS. nejsi sam, kdo Funcomu dal nejaky ten peniz za issue a spol :)
    PPS. nic netrva vecne :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    VIRIK: nejsi curacek, ale jsi crybaby
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak já nejsem žádnej čůráček, co si koupil za 9 euro na šedivce klíč do hry a všechno hraje zdarma.
    Vysolil jsem za hru i issue pěkně na steamu, platil si předplatný, když Funcom hlásil, že má málo peněz.

    Odměnou jsou mi tyhle debilní nezvládnuté problémy, prodlení na podpoře funcomu a ohlášení, že klasické tsw končí a bude f2p verze týhle hry do který si můžu přetáhnout jednu postavičku. Potom co ve zprávě konstatovali, že se díky klientům dostali do zisku...

    To je prosté zmrdství, nic víc.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    bonus pointy neřeším, řeším imbecilní nastavení se jmenama. To "tvoje chyba" je v tomhle případě asi to samý jako když pojištěnec OVB zjistí, co v praxi znamená ta nesrozumitelně napsaná poznámka malým písmem na dvacátý straně smlouvy.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Na vsech 3 acc mi zadny veci nezmizely..
    To ze jsi neutratil bonus pointy vcas je jen tvoje chyba a co se tyce jmena, tak vsechny postavy (ne acc) co logly poslednich 6 mesicu, tak jmeno maji zachovany..
    Mozna by nebylo od veci napsat na support, misto mlaceni prazdne slamy tady :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja se lognul po vic nez roce, jmena jsem mel sice resetly, ale v pohode jsem je obnovil, equip zadnej nepostradam, jen o pointech jsem davno ztratil prehled
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    rozumím, takže já platil měsíčně prachy a potom co jsem si dostavil jednu postavu jsem si začal s novou. Načež jsem přetáhnul šestej měsíc s tou druhou a tak mi to tu co jsem s ní už poměrně daleko vyresetuje jméno a bůh ví co tam ještě zmizelo.
    Tohle vymyslel naprostej pičus, kterýmu přeju ať zaživa shnijou koule. CHápu kdyby se to dělo u lidí co tam rok nepřijdou, ale cojekomukurva po tom, že si půl roku hraju s druhou postavou abych jí dodělal na úroveň té první?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    OBRKOLODEJ: ale já se logoval poslední měsíce docela často a přesto mi to "uvolnilo" jméno.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    VIRIK: Bonus pointy jsou platne jen 6 mesicu po nakupu (subscripce)... pouze samostatne nakoupeny jsou platny "naporad"
    Vsechny chary, co nelogli poslednich 6 mesicu byly prejmenovany a jmena byla uvolnena...
    Tohle vsechno bylo na webu v newsech a v funcom mail newsletteru.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já zase zjistil, že mi to vynulovalo všechnu tu bonusovou měnu, co jsem měl z předplatnýho a za kterou jsem si kupoval věci ve store. Taky mi to nějak porouchalo první postavu, která se teď jmenuje nějakým kódem, zmizelo mi jedno zvíře a nejsem si jistej, jestli jsem neměl víc kostýmů...
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    AXTHEB: to me koukam taky :(
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: Jim napis na support
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TRAGED: :)
    ne, já ještě v březnu docela hrál
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AXTHEB: Ja jestli jsi ji nezapomel zrusit treba pred pul rokem.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TRAGED: Na konci března mně to zkáslo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam