• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Tak stejne pak budes muset lvlit a bude ti to trvat nez se k tomu novymu contentu dostanes.

    Jinak jsem lehce nasran. Mechanika "od lvlu 15 padaji krabice ktere se daji otevreti jenom za klice ktere koupis za real money" me fakt sere. Steje tak jako ze se treba netransferovali funcom points ze staryho uctu na novej....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: nemám UPC, ale to nevadí - i normálně stahuju podstatně rychleji...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: UPC a kabel, ale to máš asi taky, vzhledem k tomu, že bydlíš tak trochu za rohem.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: u mě to furt lítá na nízkých hodnotách... zřejmě lepší připojení...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Chvílemi to tvrdilo něco o 85 hodinách, aby to vzápětí skočilo na 30 minut.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: hmm... no kolísá to jak prase...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Já to stahovala v noci, soslo se to za 2 hodiny cca, dost to teda chcípalo, ale nakonec se to rozjelo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: tobě už se to stáhlo? Z nějakého důvodu se to patchuje a stahuje to rychlostí modem :/
    JONY
    JONY --- ---
    Já se tím hodlám zabývat až - teda spíš pokud - bude-li nějaké pokračování příběhu.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    No ty vole.
    Že ořezali možnosti customizace ksichtu, dobrá, s tím bych se nějak smířila a třeba to půjde dál ve hře, ale ten za ten permanent mouse look, který nenávidím až za hrob, bych jim uřízla koule.
    JONY
    JONY --- ---
    No stary bude stále jen do TSW, který bezi dál imho
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    co s tim starym launcherem ? všera jsem se ještě lognul na stary secret world (teda spon myslim, nikde jsem si nevsiml Legends). Doufam ze se to nejak prepatchuje jenom
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Konečně někdo z Bety dostal povolení udělat na to téma video:
    Secret World Legends - Closed Beta Impressions & Gameplay Footage - TheHiveLeader
    http://www.youtube.com/watch?v=XvHvcF0-pk0
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    BIMBAS: Hele možno zmením názor, až budem mať čas si to viac ohmatať, ale môj prvý dojem bol nepríjemné prekvapenie.
    Veci, čo som dúfal, že zlepšia, sa vôbec nezlepšili, a naopak sa zhoršili veci, ktoré boli predtým dobré.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ololol
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Mno.
    Tak po hodine v bete teda musím povedať, že asi zostanem u starého TSW, aj keď už nebudú pridávať žiadny content.

    Grafika sa nezmenila, výkon sa nezmenil, všetko súvisiace s charakterom sa strašne osekalo, active dodge má cooldown, reticle targeting je dementné, ability sú divné a úplne viazané na vybratý class.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    zde na youtube, to samé video

    What is Secret World Legends?
    https://www.youtube.com/watch?v=OxYICjyFRJY
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BIG NEWS! We're excited to announce that Secret World Legends is launching on June 26th 2017! To celebrate we've put together a video giving you a quick overview of what the game is all about.

    video tu:
    https://www.facebook.com/secretworldlgds/videos/10155357561436941/
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    BIG NEWS! We're excited to announce that Secret World Legends is launching on June 26th 2017!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam