• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Moc pekný štart :D
    (áno, viem, že to tu už riešite)

    Something seems weird with the currency exchange : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/...dLegends/comments/6jdav3/something_seems_weird_with_the_currency_exchange/
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ja si myslim ze ten head start je dobre promyslenej masivni beta test.. odladeji dalsi kopce problemu predtim nez jim to hra vyjde na steamu, kde uz vsechno pojede jak po masle :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    K3BAB: No ja jsem zvedavej jak se s tim poperou.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    WRATA: forum na redite je plne poznamok, co by mohli zmenit. kluce v dungeonoch, aukcie.... picuje tam kopec ludi, ale asi to zas bude jedna z hier, kde bude komunita az na poslednom mieste. Najviac sa smejem na tom, ako sa trasu o nejaku ich pomyselnu ekonomiku v hre.. tak radsej obmedzia aukcny dom na 10 aukcii denne a tradovat nechame len tych platiacich, ale aj oni budu mat zamknuty loot :). Dungeony maju postavene tak (aspon tie prve 3 co som hral), ze ich clovek dohra s prstom v riti, len to teda trva, lebo bossovia maju velke HP. Po tom co sa clovek skoro unudi v dungeone, mu dovolia si odomknut loot :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    No ocividne to reseni nemaji, maintanace protazena do 20:00
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Tak to si dam asi pohov a pockam jak to vyresi.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: já si tipnu, že bude nějaký rollback, takže v lepším případě bys o to zase přišel, v horším bys případně dostal nějaký ban :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Jo, uz jsem nasel. A kurva vedet to driv tak si otevru tech 25 beden
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: reddit swl
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JUDAS: technická stránka je perfektní. Žádný zamrzání ani když doběhnu někam, kde je padesát lidí.
    JONY
    JONY --- ---
    Údajně nějaký zásadní exploit s menou
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Ahá, já si říkám, proč mě to vykoplo. Takovým typickým způsobem, connection lost a pak to celé zamrzlo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Super skvely, lognu, vlezu do Hell Raised a u druhyho vyskoci ze za 10 minut shutdown na patch. Estimated time 2 hodiny....jinak uz tam behaj lidi s 50tkama
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Za me zatim pozitivni testovaci jizda. Questy mi prijdou nejak lepe poskladany.. lidi jak smeti. V kazdym obchode nebo pubu v Londyne nekdo byl :) Graficky to vypada lip i podle me.. jo a hlavne mi prijde ze to bezi lip.. skoro bez lagu, ale testoval jsem to hluboko v noci.. tak nebudu jasat predcasne.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem stáhnul, založil si své tři chary, natáhnul to co dovolili přetáhnout z TSW a asi tím končím. JAk už se tu psalo. Customizace takhle v roce 2017? Really? Pernament mouse look s přepínáním se klávesovou zkratkou, když odesílám quest a další libůstky. Really? Systém skillů resp. a mouse clickfest... Ze sekundární zbraně je de facto utilita...

    No abych jen neprudil, tak Agharta lepší a všeobecně mírné zlepšení grafiky. Ale jinak z mého pohledu jednoznačně změny k horšímu.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    REFLEX: nejsi retard, SWL na steamu jeste nelaunchlo, ale stahne ti misto toho original, stahuj z ofiko stranek
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Hele jsem asi retard :] Dal jsem na steamu stahnout Secret world legend, ale je to normalni verze hry. Nebo se to nelisi?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak dalsi dve veci ktery me mrdaj. Tohle uz teda dost. Pojebanej client crashne naprosto vzdy kdyz jsem dlouho kdyz opustim hru. A je jedno jestli manualne nebo to necham afknout.

    A penalizace za smrti. Kdyz clovek umre nevim kolikrat tak prijde o cast sveho anima-spiritu. Kdyz anima-spirit klesne na nulu ma boost na incoming dmg a postih na outgoing dmg. Anima-spirit se da obnovit. Cena? Finacni rewardy da 5-7 questu
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    WRATA: První dvě věty podepíšu. Tokyo bylo místy kulervoucí jako příběh o Kullervovi, ale ten dementní AEGIS tomu kapánek ubíral na kráse.

    Mě ještě nijak zvlášť nenadchlo, jak překopali skilly, ale na to se asi bude dát zvyknout.

    JONY: Issue 13 nebyla špatná, aspoň přinesla nějaké nové questy. Mně se docela líbila i 14, když pominu, že mě tam vážně nenadchla předposlední mise (atmosféra dobrá, ale ty záchvaty vzteku při průchodu už horší), příběh byl hezký.
    Zato issue 15 by se mohla jmenovat True Chucpe Edition.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: Isue 13? A za mne i "vyvrcholení" ve věži žádná sláva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam