• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: přesný popis jak to trignout jsem nenašel. Udajně to nějak spustí, když v raidu vběhneš do oblasti, kdy se spustí onen lokání quest typu zabij X mobů (a tuším to měli spouštět ti ledoví golemové v CF). Ale to jsou jen mé dohady z toho co jsem si přečetl.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: A uz je nekde napsany jak presne to ma fungovat?
    JONY
    JONY --- ---
    ZAREK: to by ohledně těch, co byli údajně zabanováni neprávem nebot opět údajně během farmení v raidu nepožívali onen exploit, jak to trignout, aby ti začal mnohonásobně narůstat zisk xp.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JONY: tak ti nevim,ale nahodne mizejici veci z inventare,ktery se po peti minutach obevej, nefunkcni trade mezi postavama, kterej se uskutecni, ale vecem trva minutu nez se objevi. nefunkcnost loadingu do instancovany mise v grupe a podobne chutovky sme vcera s kidem videli
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: no já jejich (neexistující) QA nerozporuji, ale co jsem to tak četl, tak těm "nevinným" obětem teda vůbec nevěřím :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: a s chybami. To, co předvedli včera, to byla amatérština nejhoršího zrna. Oni prostě nemají testing, všechno testujou na uživatelech, jinak by na ty sračky museli přijít
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Tak dulezity je za co zejo. Chovaj se jak curaci s tou jejich nekomunikaci.
    JONY
    JONY --- ---
    Co si teď čtu na redditu tak FC začal být nějak štědrý s tropickým ovocem :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Zatim to takhle funguje takze use&abuse :)
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: no je otázka zda Shambalu ted nějak nezmění :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    A jeste jedna vec. Pokud nepotrebujete xp ale jen bagly/prachy tak vybornym zdrojem je Shambala. Na 50tce v kazdym baglu 1k-1250 anima shardu a od kazdyho batuzku jeden kousek a zabere to 5 minut.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Drobnej tip. Snazte se kazdej den jit dva dungy a kupte ty dva klice za 1k MOF. Item se vetsinou proda kolem litru i kdyz je slabej takze porad budete na nule ale kdyz padne neco dobryho tak z toho muze bejt slusnej MOF boost ci item kterej si chcete nechat. Me vcera padli 3kovy kostky na dps, na AH sou za 200k
    JONY
    JONY --- ---
    jinak samozřejmě mám zkreslený pohled svojí minulostí v TSW, kdy za tu dobu člověk má projeté vše a ta motivace opakovat stejný obsah jen trochu jinak obtížnostně naškálovaný prostě chybí. Navíc nejsem mmo hráč s ocd, který bude nervní z toho, že nebude mít gear celý žlutý nebo červený a nějaký vyšší tier dungů/raidů nebude mít celý splněný resp. mu bude chybět nějaký rare drop. Tímto jsem se saturoval v TSW s gildou při NM raidech a stačilo mi to.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ono to spis bude jako kdekoli jinde - je to mireny spis na casualy, který nemaj tolik casu, aby naexpili, zato jsou schopny nechat si pustit zilou:)
    JONY
    JONY --- ---
    OBRKOLODEJ: což teda jako nějakou extra zásadní výhodu nevidím, sice se to po 50 zpomalí, ale nějak necítím potřebu, že by mi něco zásadního chybělo. Za mne patron status za ty peníze v současné podobě, se současným obsahem, se nijak nevyplatí.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Nejvetsi vyhoda patrona jsou dvojnasobny AP a SP... ostatni je takovy prijemny bonus. Jen kdyby nemely takovou hroznou platebni branu, ale pry v nasledujicich dnech bude moznost platit paypalem.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: No na to sem zvedavej asi nejmin ale je mi jasny ze staci odevrit jednu zbran a bude peklo
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    budes moct kazdej den otevrit fialovou bedynku :) To je raj!
    WRATA
    WRATA --- ---
    Rozodl jsem se ze si zaplatim jeden mesic. Obavam se ze ten rozdil bude velmi masivni
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: Starej chronicle uz je nejakej dobu down. Novej zatim neni a nevi se jestli bude
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    to mi pripomelo, co bude s Chronicles? To byla celkem dobra ficurka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam