• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: to není pravda, pokud si pmatuji dobře, tak "problem" je v tom, že tuším minimalně ten první má fázi, kdy vrací dmg (detaily si už nepamatuji, prvně jsem naběhkm vajpnul a až poté věnboval pozornost ikonkám co u nich naskakují a podíval se, co za abilitu znamenají a následně je dal úplně v pohodě)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zhebl jsem tam třikrát, takže fuck Emma a její sny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a pak se jim povedlo se posrat, protože "They come at night" nejde udělat - v poslední fázi toho questu potřebujete cca 5x vyšší dmg než na zbytek a taky tak 8-10k hp, spíš možná víc... Ti revenanti, kteří se v real world dali v pohodě, v tom snu prostě nejdou zabít a dávají rány za 3k. A ne, nedělám nic špatně.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: počkej si na transylvanii... tu sice taky trochu nerfli, v některých místech, ale jinak je to tam chvílemi celkem bloody
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CLAVEN: Já to taky hrála spíš jako single, procházet dungeony s kamarády je zábava, ale jinak mě ten MMO faktor nechává dost chladnou.

    Hm, vykvákla jsem se na Mainframe a proběhla si Call of the Nameless. Ten závěrečný souboj museli do SWL taky nerfnout, mám příšernou výbavu, nemám epickou schopnost... a dala jsem to na první dobrou a po celou dobu mě to nedostalo pod třetinu životů.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SADAKO: Ja som hral TSW ako single player, takže to znie skôr ako dôvod zostať v TSW :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Jo, já se taky chtěla přebarvit a ono píču a šišky.

    CLAVEN: Kromě nových bugů ještě živější komunita. Můžeš si v chatu číst, jak lidé trpí novými bugy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: nové a lepší bugy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jinak mě pobavila jedna věc - přiběhl ke mně typ a poprosil mě, abych změnil zónu, že dávají dohromady raid. Že potřebujou 12 postav dostat do jedné instance, ale ta má kapacitu 15 a nenašel nikoho jiného :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Hele kým nie je v SWL nový content, aký je vlastne dôvod prechádzať z TSW?
    JONY
    JONY --- ---
    Stejně tak na elite chybí tretina dungu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: sere mě to, chtěl jsem si nechat změnit háro...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Není, Modern Prometheus taky ne. Prý bude časem (to jsem teda zvědavá).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    vy naděláte... to mě dneska nasrala jiná zásadní věc - occam's razor není otevřený... kokoti, fakt.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: v personal bance
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY: Tiež začínam mať pocit, že až budem mať zase chuť na TSW, zahrám si TSW miesto SWL :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    No dobře, tak já to zkoušet nebudu, přesvědčili jste mě. :D
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Tvl, teď to navíc vypadá, že mají rozbitý Mainframe - nejde sebrat z opuštěného stolu tu zpíčenou kartu. Jako by zrovna tahle mission nesála už sama o sobě v moment, kdy funguje normálně.

    OMG, tak se mi to nezdá, via reddit:
    Also, as to not make another post, look into the quest Mainframe (Lumie Egypt-Trans), it's incredibly buggy unless you ace it first try, if you start gettinng caught everything bugs out horribly, and mission can't be finished.

    One of the guards who patrols between 2 rooms (one has the key card upgrade machine), walks through walls, desks, etc.

    The room with 2 Orochi employees that you lure away by triggering an alarm elsewhere sometimes has instead 2 guards (despite the employees being in the alarm pod room already). Those guards never move, making grabbing the keycard impossible.

    Sometimes, no matter how many keycards you grab, the upgrade PC says you don't have a keycard, and then the server doors open anyway without upgrading.

    After getting caught, open doors stay visibly open, despite being physically closed.

    One of the keycards stuns you when you grab it, and 2 guards are supposed to run in and catch you, but they ran to the oposite side of the room (as if it was the keycard you can steal infront of an employee instead).

    And speakig of him, the employee you can steal a card from that calls security, those guards sometimes glitch and run back and forth at the door.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    TRAGED: Tady ten z Blue Mountain nejde používat jinde, na rozdíl od TSW, kde ho s sebou tahám naprosto záměrně.

    Což mi btw. připomíná, že nechápu, k čemu jsem na začátku Halls of Lost Records musela brát čelovku, když tam je najednou světla dost. Asi tam natáhli elektřinu.

    KID_MCHUTT: V bance disbandnuté cabaly?

    A na konci Egypta se mi stal WTF bug při boji s Achnatonem - když jsem vzala buff od Houyi a popoběhla za můstek, když castil to svoje AoE, tak pak zničehonic přestal útočit a já mu přestala dávat dmg, prostě tam stál, čuměl, měl 50K životů a nedalo se s tím nic dělat. Musela jsem skočit dolů, chcípnout, proběhnout se k němu znovu od vchodu a pak jsem si pro jistotu brala buffy od jiných soch.
    Souboj zívačka, tak si už upřímně nejsem jistá, jestli tohle není nějaký pokus o jeho ozvláštnění, ale spíš jen další důkaz, jaké to jsou lopaty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Head lamp se vzdycky hodi ne? Proto nejde smazat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam