• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu prodloužený provoz a schůzka organizátorů Bezkrálí.
    Čtvrtek a pátek prozatím DOUFÁM, že někoho seženu. Zdá se, že ani jeden z trojice barmanů nemůže, takže... hm.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Nenašel se v klubu béžový dětský klobouček? Postrádám ho a mám podezření, že jsem ho nechala právě tam.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    FIONOR: dneska+zitra ja, dal nevim
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    jak je to tento týden v Klubu s obsluhou?
    DARION
    DARION --- ---
    PAHAVASKA: Jen počkej, právě jsem si tě vyhlédl jako cíl.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    HAC: Vypadá, jako by chtěl někoho rozlíceně klovnout.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DARION: Ioreth to už zvládla, přišla i s malým Ríšánkem... ehm... Ríšátkem, knížku dostala :-)
    DARION
    DARION --- ---
    IORETH: Nahoře v klubu ano, tam ti ji obsluha zvládne prodat. Já ji pak podepíšu a očísluju. Máš ji zabranou, takže pokud mi napíšeš číslo od 1 do 133 (zkus jich víc, už jich je většina pryč), připravím ti ji rovnou.
    Do knihkupectví stříbrná verze vůbec nešla, takže je třeba přijít v otvírací době klubu.
    IORETH
    IORETH --- ---
    DARION: Je v Krakatitu k dostání stříbrná edice Démoniky?
    DARION
    DARION --- ---
    Příští týden bude v pondělí a v úterý zavřeno - jsou svátky.
    Ve středu normální prodloužený provoz.
    Čtvrtek a pátek do 18:30.

    A ano, ještě teď mi je špatně. Kdyžněco dělám, dělám to pořádně.
    JEDRON
    JEDRON --- ---
    DARION: Heh me se zdalo ze je tam nejak mrtvo, kdyz jsem sel v devet kolem ... ne ze bych chtel byt tak zlomyslny, ale videt te s kocovinou se mi asi nikdy nepovede :-D
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    au au au..omlouvám se za OT ale - pro ty co byli včera v L8 - nenašel někdo takový širší kovový náramek, co jsem měla večer na ruce a ráno už ne? fňuk
    DARION
    DARION --- ---
    Omlouvám se, ale je mi tak špatně, že dnes prodloužená otvíračka odpadá. Trochu jsem se překřtil...

    Opravdu moc se omlouvám - zvlášť za to, že to říkám tak pozdě. Myslel jsem, že to zvládnu...
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:
    Pondělí - Darion, do 18:30, déle podle chuti.
    Úterý - Genevieve, POZOR - křest Daemonicy proběhne od 17:30 do 18:30, načež se přesouváme do http://www.l8club.cz . Jinak řečeno, tentokrát NENÍ prodloužený úterek v Krakatitu!
    Středa - Genevieve, prodloužená otvíračka do deseti minimálně.
    Čtvrtek a pátek - Genevieve, do 18:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Promiňte, všichni, ale brutálně jsem to tu promazal.

    Připomínám, že v pátek jsou Vlkovy narozeniny, takže to tu bude žít do pěkně dlouho - a v úterý je křest Daemonicy, od 17:30.
    DARION
    DARION --- ---
    MAIMONIDES: Kdybys počkal o půl minuty déle, tak jsem ti stihl otevřít, a když nadzvedneš tu roletu, tak je tam většinou pověšený zvonek!
    Viděl jsem tě na rohu, jak zahýbáš a mizíš, a řval jsem za tebou - ale neslyšels.

    Pro všechny: Seběhnout dolů chviličku trvá, protože ne vždycky mohu hned všeho nechat a letět. Když pod roletou visí zvonek, jsme tam. A když se podíváte nahoru a vidíte otevřená okna, jsme tam!
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Ach jo, nechcete dát někam vedle rolety diskrétní zvonek? Dnes v 18:45 jsem se vypravil do klubu, ale všechny rolety byly zavřené a telefon se vypnul nedostatkem energie po druhém zazvonění na Dariona.. :(
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, je to tu. Hovězí je v žaludku.

    Všichni jste zváni na křest, který proběhne příští úterý 29.6. nejprve v klubu Krakatitu, od 17:30, načež se (kolem 18:30) přesuneme do L8 klubu link:http://www.l8club.cz, kde bude sláva pokračovat.
    V L8 klubu cca od osmi vystoupí kapela Sukuba, v rámci jejíhož programu knihu pokřtíme podruhé.
    Čepovat se bude pivo Démon! (a Plzeň také)
    Během obou křtů bude k dispozici speciální číslovaná stříbrná série, která byla vydána v počtu pouhých 133 kusů.

    DARION
    DARION --- ---
    Ve skutečnosti proběhne křest na obou místech. Bude to takový křest trvající celý den!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam