• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ALEXIS: tak zmena, pridem uz do Krakatitu, urobila som virtualne smutne ocicka na Neila, ze je piatok vecer a on ten call prelozil na pondelok, juchuuu :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    DARION: ja sa bohuzial nedostavim do krakatitu, ale az do L8, naplanovali mi pracovny call na 6pm :(
    DARION
    DARION --- ---
    Připomínám zítra v úterý Vlkovy narozeniny v Krakatitu!

    Co se týče pátku a křtu Daemonicy: Já tam budu už dřív. Je mi moc líto, že kolidujem s takovouhle akcí. Ach jo. Slavnostní akt proběhne v 17:30.

    Po zavíračce Krakatitu (18:30) se přesuneme do L8 klubu. Tam pak budeme slavit, dokud to vydržíme. Druhý slavnostní akt uděláme ve 20:00.

    Lidem, kteří si koupili stříbrnou první Daemonicu, budu nějakou dobu rezervovat stejná čísla i u zlaté druhé Daemonicy. Mám vás všechny zapsané.

    Daemonica snad bude v prodeji už v úterý večer (v Krakatitu), pokud tiskárna nezklame.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    DARION: Krása. Budou v prodeji až od křtu nebo už dřív?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    Jsem tele, až teď mi došlo, že už se to tu řešilo.... Promiň... Nějak blbě vidím a vypíná mi mozek...
    Ale alespoň o půl hodinky by to nešlo....?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    DARION: Dare mohla bych si zamluvit nějaké hezké číslo zlaté edice.... Volbu nechám na tobě.... S věnováním.... Děkuji.

    A nešlo by to posunout na dříve. V pátek je akce na Petříně, je tam i koncert Sucuby na který jsem pozvaná a myslím, že tam bude i pár lidí co by jinak rádi přišli....Je to od šesti...
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: jasný =)
    DARION
    DARION --- ---
    VAMPYRCIK: Na to mohu říct jen: "Ach jo. Škoda." Ale jindy to udělat moc nešlo...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Určitě přijdu, díky za termín, protože na chvíli budu moct přijít :-)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: sakryš, to máme zrovna koncert se succubou..ty teda jedeš :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Hurá. O víkendu bude co číst!

    Zkusim se v patek stavit, byť jen pro knihu, musím být večer doma.
    DARION
    DARION --- ---
    Kromě Vlkových narozenin, které budou příští úterý (21.6., cca od 18:00), se s největší pravděpodobností (90 procent) příští týden odehraje také křest Andělských rakviček (Daemonica 2).

    Křest zřejmě bude v pátek 24.6. od 17:30. Posléze se možná přesuneme jinam, možná ne - dám vědět.

    Daemonica bude mít opět i speciální "zlatou" číslovanou verzi.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    KEMENTARI: to klidně nech, budu dole u knížek
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: to bude asi pro všechny jistější varianta
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DAYSIR: Nemusíš to hrotit, jestli se to nehodí tobě, potřebuju jen v Krakatitu něco nechat Natálce. Místo polední pauzy ve dvanáct se tam můžu klidně stavit i po práci v pět. :)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: kolem poledne nebývá, každopádně tam můžu přijít. Budu tam tak ve 12...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Bude dneska kolem poledne otevřeno?
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, 21.6., tedy v úterý, bude mít v Krakatitu oslavu narozenin Vlk. Akce je otevřená. Těšíme se na vás!
    2H3
    2H3 --- ---
    21.6. počítám s oslavou mých narozenin, tak přijďte.
    LONWENIEN
    LONWENIEN --- ---
    KLAIR: Zrovna tu sedím a je tu plno:)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Denska bych do Kraka vzal Age of empires, delší ale docela jednoduchou a variabilní hru. Prostě moc dobrou. Doufám, že se nikdo přidá a že jsem si jí nevzal zbytečně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam