• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: A já tam jdu prodávat knížky...

    A Darion mě tam vlastně veze s knížkama autem, takže by neměl nic nadýchat... :)
    DARION
    DARION --- ---
    HARALD: Rozhodně. :)

    (Akorát ráno v sobotu jdu moderovat Coniáše do Městské knihovny, takže já se upravit nemůžu... :) ))
    DARION
    DARION --- ---
    Poslední změna. Pardon.

    Úterý - Gordhart
    Středa - Shaika
    Čtvrtek - Daysir
    Pátek - Gordhart
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: řekl tu někdo "pařba"? :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Šéf není doma a myši mají pré...

    Ve čtvrtek a v pátek každopádně budu v Krakatitu i já. Proběhne velký nákup, velký úklid, s trochou štěstí i velká pařba, že. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Úterý - Gordhart
    Středa - Shaika
    Čtvrtek - Shaika
    Pátek - Gordhart
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hm... zas je tu nějak pusto.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    GREATDRAKE: gordhart ti posílal smsku někdy v 14:20, teď jsem se o tom bavil se shaikou. Bohužel jsem se zdržel v práci.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    GREATDRAKE: nepříjemné. čtvrtek není můj den. Stejně jako cokoliv od ted do čtvrtka.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nikdo nikde...
    Shaika na přednášce dle sms, Gordhart nebere telefon, Daysir nedostupný...
    DARION
    DARION --- ---
    Naneštěstí se to sešlo tak, že zítra, tj. ve středu, nikdo z obsluhujících nemůže. Proto bude takřka určitě zavřeno. Leda by někdo z již vyzkoušených lidí měl čas a chuť to vzít za nás...
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Omlouvám se, dneska mi do toho vlezl zásadní byrokratický problém. Budu tam až tak od půl druhé, dvou...jak to půjde, víc snad ne.

    ALE - přijde Moore!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden ještě nemohou být prodloužené dny, ale od příštího týdne to pojede. Čtvrtek a pátek 22. a 23. 9. budou prodloužené. Tak se snad uvidíme.

    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Určitě bych se občas nějaké prodloužené akce zúčastnil...!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Prodloužené v pátek? Slyšel jsem párty?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    MARA_JADE: budu tam.
    MARA_JADE
    MARA_JADE --- ---
    jinak je tento týden (zajímá mě hlavně dnešek) odpoledne otevřeno?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // no, kdyby se prodlouzena otviracka prehodila na patek, mozna bych se obcas (jednou za uherak) mohl zastavit cestou z Haagu ^_^
    DARION
    DARION --- ---
    (Momentálně odjíždím do MaĎarska. Na tento režim najedeme od příštího týdne).
    DARION
    DARION --- ---
    Vývoj situace:

    Babiččin stav trvá. A i když se zlepší, budu s ní asi muset být na chalupě. Střídám se tam se svou matkou - ta tam ale nemůže být v úterý a ve středu. Po nějaké době zoufalství a myšlenkách na drastické ukončení provozu Krakatitu jsem se rozhodl, že přehodím prodloužené otvíračky na čtvrtek a pátek. To jsem schopný být v Praze.

    Je mi jasné, že to možná spoustě lidí nebude vyhovovat - ale možná zas někomu naopak jo. Uvidíme. Pokud se to s babičkou za pár měsíců změní, zvážím, jak to bude s Krakatitem dál.

    Budu rád, když stávající obsluhující zůstanou a budou schopní to táhnout se mnou dál, ale v ten čtvrtek i pátek jsem připravený obsluhovat i sám. Takže takhle to prostě je a bude.

    Děkuji za pozornost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam