• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:

    Pondělí Gort
    Úterý Daysir
    Středa Shaika
    Prodloužený čtvrtek Gort
    Prodloužený pátek Darion
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Pozor! Dneska od čtvrt na tři...
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Snad se tam taky vykopu, už mi to sezení doma a dělání knih leze na mozek...
    DARION
    DARION --- ---
    pondělí - Gordhart
    úterý - David
    středa - Shaika
    prodloužený čtvrtek - Zřejmě Darion. Komando, DI.
    pátek - David a deskovky. DI.

    Kelpie, v pohodě.
    KELPIE
    KELPIE --- ---
    Komando ve ctvrtek, mozna se to trochu protahne, nekteri by prisli az na desatou, je to v pohode?
    ROGGY
    ROGGY --- ---
    Stavím se dneska pro pár těch dvd, co jsme tam onehdá v pátek nechali :-) Cca kolem půl páté...
    DARION
    DARION --- ---
    Takže dnes obsluhuje Daysir, od jedné.
    DARION
    DARION --- ---
    Všichni jsou zváni! :))))
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Můžu tam, i když jsou má přání spíše žíznivá..? :)

    Pokud bude čas, rád podpořím kolegyni autorku...
    DARION
    DARION --- ---
    Toto je pozvánka na páteční křest knihy Hladová přání od Terezy Matouškové. Akce se koná od 16:00. Všichni jsou zváni!



    DARION
    DARION --- ---
    Ehm... asi ne. To jsem zakládal kdysi, kyž jsem na FB začínal, a nějak se to vymklo kontrole. Nic jsem s ní nedělal ani nepamatuju. Na FB akorát občas upravím svůj status (kvůli Krakatitu) - jinak na něj nechodím.
    TARENOR
    TARENOR --- ---
    Je nějak aktualizována skupina na FB?
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí Gort, úterý zřejmě také Gort (možná Daysir), středa Shaika. Tyto dny je otevřeno do 18:30.
    Ve čtvrtek bude Komando (s nímž mohou DI hráči v pohodě koexistovat). Obsluha Gort.
    Pátek křest knihy (od 16:00, pravděpodobně skončí kolem zavíračky knihkupectví kolem 18:30) a deskovky, obsluhuje Shaika.
    Ve čtvrtek a v pátek zavřeme, až lidi odejdou. Tj. většinou kolem půlnoci či později.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Priznam se, ze jsem ted hodne ztraceny.
    Muze mi nekdo rict, zhruba do kolika hodin je kterej den otevreno? Pochopil jsem, ze tenhle tyden je nejak prodlouzena otviracka v patek, mozna ve ctvrtek, ale to tam bude plno (Komando plus DI). Jiny dny je do kolika - pul sedmy?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Rád bych příští pátek přišel, ale pořádám larp ;-)
    VACKY
    VACKY --- ---
    OLAPH: Mrmle .. mrmle *je cítit spálenina a ve vzduchu je popel* v krakatitu je bezpečno pro všechny kdo tam přijdou, jen fanatičtí blbové s plamenometem by asi měli problém už u vchodu.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    SIHAJA: já třeba ano. A takové ghost stories bych rád viděl!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Když si dneska Sihája vezme do Krakatitu nějakou deskovku... bude s ní někdo hrát?
    DARION
    DARION --- ---
    Grr. DI má být důvod, proč do Krakatitu lidi chodí, a ne opačně... Vzdych. Jasně, chápu. Zrovna pro tebe je to z příběhových důvodů problém, pro jiné je to snad naopak.

    Na druhou stranu, na dobu pátečního křtu hráče DI požádám, aby stáhli hru na minimum, aby "neděsili civily".

    Takže příští pátek křest a deskovky, obsluhuje Shaika.
    Ve čtvrtek bude Komando (s nímž mohou DI hráči v pohodě koexistovat). Obsluha Gort.
    Pondělí Gort, úterý ještě nevím, středa Shaika.

    Dnes obsluhuje Gort a Krakatit je otevřen všem až do noci.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    2H3: ale krakatit bude stále pro di herním místem předpokládám. V tom případě nedorazím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam