• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    DAYSIR: No, zatím nevím, ale myslím, že by se nás mohlo sejít aspoň pět. Ale můžeme slíbit, že budeme hodně jíst a pít! ;)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    CELLINDRA: kolik vás bude?
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    GENEVIEVE: Ach jo. :(
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CELLINDRA: pokud je prodloužená, tak bývá ve čtvrtek a v pátek :-)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Jak je tenhle týden prodloužená? Rádi bychom ve středu zašli hrát Munchkiny.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Mrzí mne, že jsem zmizela tak brzy, ale dobře že tak.... ranní facebook post od Genevieve mne přesvědčil, že kdybych se zdržela ještě chvíli, tak bych se asi nedokopala pryč....

    S některými jsem o tom tom mluvila, ale dovolila bych si jedno připomenutí..

    [ Taverní tancovačka 2012 / ostatniother / 16.6.2012 / CR - Praha - Sokol Hostivař, U Branek 674/7, Praha 10-Hostivař ]
    LEVI
    LEVI --- ---
    ZAPPO: Tys jeste nebyl na zadne akci, kde jsem delal striptease? Amatere.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Lezej mi ve sklepe 3. Pouziju tak jeden. Takze ani zazimovani u me neni problem.
    DARION
    DARION --- ---
    Jeden menší větrák už mám, ale nemohu ho dnes stihnout - druhý větší možná mít budu. Haralde, myslím, že během léta se to neztratí, a po skončení léta bych ho asi vrátil. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Na dnešek to už nestihnu, ale pokud bude možné stát se celebritou i dodatečně, tak Krakatitu větrák věnuju.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    DAYSIR: Přidej motivační fotku Leviho a každej přinese aspoň jeden:)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Altenrativní řešení je, že vám budem pouštět rytmy rozpálených černošských klubů a všichni se budete pomalu vysvlékat.

    DARION
    DARION --- ---
    Pokud by někdo z vás dokázal přinést na dnešní narozeniny Krakatitu PŮJČIT větrák, stane se jistě VELMI oblíbenou osobou. Téměř bych neváhal říci celebritou.

    Permanentní řešení (vlastní větráky) chystám, ale nestihl jsem do dneška.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    Nenašel jste někdo v Krakatitu malý dřevěný čínský vějíř? Cena asi nevelká, ale má pro mě obrovskou citovou hodnotu, případnému nálezci se ráda odměním. Naposledy viděn na stolku v rohu...
    DARION
    DARION --- ---
    Klub Krakatitu slaví třetí narozeniny! Tento čtvrtek. Účast prakticky povinná! :)
    (V pátek pak nebude prodloužená. A pochybuji, že by to po té pařbě někomu vadilo... :) )
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek je v Krakatitu sraz organizátorů pražských larpů. Odhadem 10-12 lidí (možná víc). Prodloužená otvíračka.

    V pátek slaví Punkenstein narozeniny. Prodloužená otvíračka. Rumu snad bude dost!
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    Killman a já bychom rádi v pátek otestovali své deskovky, pokud by tady byli nějací zájemci, ozvěte se někomu z nás do pošty.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    LEVI: Jel. Takže tu jsem dneska celý den. Vida.
    LEVI
    LEVI --- ---
    GORDHART: nejel vcera Daysir delat misionare do jizni ameriky?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HARALD: ve středu to mám normálně já. Určitě tam budu někdy kolem půl druhé, možná mi to vyjde stejně jako dneska, to ale teď nedokážu říct.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam