• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    LEVI
    LEVI --- ---
    DAYSIR: cool. Tak to se tam pred sichtou taky zastavim.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Zejtra tam budu minimálně s Punkensteinem hrát celkem udatně karty.
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu také.
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes a zítra je otevřeno do 18:30.
    DARION
    DARION --- ---
    Uvidíme, jak se nám povede sehnat dodávku. :)

    Teď o víkendu budeme převážet menší věci mým autem, někdy co nejdřív v týdnu pak ty velké.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    DARION: pokud bys potřeboval pomoct se stěhováním, klidně se ozvi - alespoň v tomhle ti můžeme trochu ulevit
    DARION
    DARION --- ---
    Z důvodu brutálně nahromaděné práce, nutnosti konečně se definitivně přestěhovat, nutnosti navštívit babičku v Tanvaldu a Zbořeňáku - následující týden nebudou prodloužené otvíračky.

    A ještě se uvidí, jak to bude s normálními - podle času ostatních obsluhujících. Já určitě nebudu moci.

    Všem se omlouvám, přeji hezký konec školního roku a tak.
    DARION
    DARION --- ---
    Fajn, v pátek Vlkovy narozky! :)
    2H3
    2H3 --- ---
    No já bych ten pátek bral, neb mám narozeniny.
    DARION
    DARION --- ---
    Je to dobré, na čtvrtek se mi ozval Leši.
    DARION
    DARION --- ---
    Momentálně to vypadá, že nemám obsluhu na čtvrtek a pátek. Nebyl by tu někdo (z již zaškolených lidí), kdo by to mohl vzít? Hlavní je čtvrtek - pátek zatím není akce, takže bych ho asi zvládl sám. Rozhodně ale nezvládnu sám kotlíky.

    (Samozřejmě, že přinejhorším na kotlíky budu i sám, ale v tom případě očekávejte pomalejší obsluhu a uštvané výrazy.)
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek je kotlíkový mejdan, pátek je prozatím bez zvláštní akce. Obojí samozřejmě prodloužená, ale pokud to bude v pátek vypadat mrtvě, ukončím ji dříve.
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek slaví Shaika a Ethan v Krakatitu narozeniny. Jste zvaní!

    V pátek je možná další oslava, ještě nevíme.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    OLAPH: podle toho jakej je den...já ted mám nějaké resty které musím dodělat, takže se domlouváme ad hoc. Zkusím si vzpomenout to sem házet.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    DAYSIR: taky bych se konečně mel zastavit. hrajete i večer?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    GOBERS: nám se to moc líbí. Tím, že to je polosběratelský tak je to teda ideální kupovat v nějaké menší partě a tím máš zaručené i spoluhráče. Máme momentální nějakých 5 balíků a možnost je kompletně přerejpat, možná i zrobit jeden dva další...

    Jinak mechanismově to jedeš buď rychlou 1 na 1 (která je hodně šachová) a nebo hromadnou, která zahrnuje celkem pěknej mechanismus titulů a moci. Bohužel ta hromadná trvá docela dlouho a hlavně (to vadí teda mě) trochu smrdí klasickými problémy multiplayerových kompetitivních her. Prostě rozhoduje, kdo koho podřízne, důležitý je vyhrávat tak jako potichu a tak.

    Nejzásadnější na tom asi je to, že a) se do toho těžko proniká trochu (ale to umí řešit videa).
    b) je třeba mít jasno proč to hraješ. My to třeba stavíme hodně na úrovni "hezkej balík kterej odráží nějakou frakci z toho příběhu v nějakém čase" (Baratheoni před smrtí Roberta, Brotherhood, Daenerysiny armády...) a tím nás ta hra baví ještě o kus víc, byť by to šlo asi stavět i výkonově drsnější.


    Hrajeme to v Kraka jednou, dvakrát týdně a dá se domluvit, že si zahrajeme. To platí vlastně pro každýho:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DAYSIR: A helemese... to jsem nevěděl, že existuje. Jaké jsou?
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    a já tam budu od dvou hrát s Punkensteinem Trůny karty! Ooo to je blaho.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GORDHART: Perfektní. Díky
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    HARALD: jsem tu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam