• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Děkuju, jsi úžasná! A když už budu mít pojízdné auto, rád vás přijedu někam zachránit, když šlusnete vy! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: tak kabely mame doma (varianta chata se nepotvrdila), toz ti je hodim. Zkusim dorazit co nejdriv, ale klidne si je na par dni pujc, my je nepotrebujem.

    ... a timto jsme odsoudila minimalne jedno nase auto k minimalne jednomu slusnuti baterky :)
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Pokud je budeš mít a můžeš je na pár dní půjčit, tak to půjde vyřešit celkem dobře. (Jde mi o to, že někdy od sedmi už budou probíhat kotlíky a nerad bych Haralda s autem odtamtud tahal někam do mrazu, když už se bude hrát).
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: technicky je mam, pokud je najdu dam vedet (cca kolem jedne) a vecer je prinesu.
    DARION
    DARION --- ---
    Popřípadě toto: Nemáte někdo startovací kabely na půjčení? Auta zítra budou, kabely jsou nedostatkové.
    DARION
    DARION --- ---
    Hodil jsem to do Kotlíků, ale možná tam někdo z členů klubu není a stejně zítra plánuje přijít - takže ještě jednou sem. Pardon:

    Klekla mi baterka v autě, které nyní stojí poblíž Krakatitu. Pokud má někdo z přítomných zítra v plánu přijet autem a má kabely, celá patálie by se dala vyřešit dosti snadno. Je tu někdo takový? :)

    (Stojím tam legálně, takže to lze řešit i později. Nepotřebuji jiné rady ohledně řešení, prosím, dál už to umím - jen potřebuju odjet od Krakatitu. :) )
    DARION
    DARION --- ---
    Pardon, nějak v poslední době nestíhám odpovídat - většinou to na tu jednu stíháme, pokud zde není řečeno jinak.

    Přinejhorším mi vždycky můžete napsat sms nebo mě prozvonit, abych vám to potvrdil.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Od kdy je možné dorazit dnes, prosím? :)
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes prodloužená jen tak.

    Zítra kotlíkářský mejdan.
    DARION
    DARION --- ---
    PArdon za mlčení, jsem mimo Prahu, ostatní to tu nekontrolují vždy. :(
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    od kdy bude v utery otevreno?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Bude dnes prodloužená? Zašla bych si pro výtisk Mrtvého v parovodu a chvíli poseděla v klubu u sklenice džusu, ale dřív než okolo 18.30 se tam nedostanu.
    TNT
    TNT --- ---
    Vazeni, mili a nahodni kolemjdouci.
    V patek 23.11. poradam vymenovaci vecirek, na ktery Darion laskave poskytl Krakatit.
    Jak uz bylo predeslano, jedna se v podstate bazarek.
    Mozno vymenovat obleceni, ze ktereho jste vyrostli, do ktereho jste nedorostli, ktere uz vam prijde out, kostymy, zbrane, knihy, ktere uz nechcete cist ci bizarni veci, o kterych ani nevite, na co jsou. Vymenovat je mozno nejen fyzicke veci, ale i jine komodity, napriklad hodinu hlidani deti, tajny recept na gulas nebo masaz :)

    Pokud mate pocit, ze je to akce, ktere byste se radi zucastnili (a pokud uz jsem s vami nemluvila), napiste mi prosim, ze hodlate dorazit, abychom optimalizovali pocet prichozich, prostor Krakatitu je sice nadmiru utulny, lec prostorove ponekud omezeny.

    Pokud se jedna o civilnejsi komodity, dohodla jsem se s nadaci Sue Ryder, ze by od nas vzali obleceni, takze ho muzete timto zpusobem poslat dal.

    Šance pro důstojné stáří :: Domov Sue Ryder
    http://www.sue-ryder.cz/
    LEVI
    LEVI --- ---
    FIONOR: Nojo, ty brdo, jakou ja si jenom vezmu jarmulku, aby mi ladila k pejzum a zaroven vystihovala moji osobnost!?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    tou dobou jsi měl stejně plnou hlavu pátečního rande... pardon, šábesu
    LEVI
    LEVI --- ---
    NYEMI: Neuspech? God dammit, kdybych vedel, ze tam jeste nejaky zbyl, vezmu si domu :-)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    MICHAEL: postylku, kocar, obleceni, hracky, ... proste komplet vybaveni pro chov :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    ALIANOR: Záleží, co přihodíš! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: muzu zkusit vymenit deti?
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Pro neuspech u strudlu bude zitra akce s babovkou.
    DARION
    DARION --- ---
    Krakatit není dost velký, abychom si užili skutečné tržiště, takže pro vyměňovací večírek budeme muset trochu organizovat:

    Prosím, aby se všichni účastníci PŘEDEM ozvali TNT zde na nyxu. Ona pohlídá, že se vejdeme i s věcmi. Jinak řečeno, nechte si potvrdit, že je ještě volno - akce bude hezčí, když půjde dýchat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam