• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: Omlouváme se, ale nakonec to dopadlo tak, že tam dneska nebudu. Takže na 90% bude dneska zavřeno,
    DARION
    DARION --- ---
    V úterý bude obsluhovat Gort, normální otvíračka.
    Ve středu nemám obsluhu a sám nemohu zaskočit. Proto odpadá Otaku akce. Je možné, že někdo bude mít půjčené klíče a bude tam sedět, ale ten den to zkrátka bude jen o tom - o místnosti, kde se dá trávit čas.
    Ve čtvrtek obsluhuje Gort, prodloužená.
    V pátek se zatím neví. Mám toho fakt moc a prodloužené teď zvládám špatně.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    třeba já, ale neoznačil jsem ho. A je blbě posunutej. už je to reportlé...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Vim že to tu nění o krafání, ale chtěl jsem se zeptat, kdo tu hraje Ingress, že Krakatit byl označen jako jeden z portálů :)
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí bude klub zavřený, Velikonoce.
    LEVI
    LEVI --- ---
    Stribrna Paska Pravy Breh FTW!!!
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Přijdu dnes do krakatitu až na druhou hodinu, tak doufám, že vám nikomu nezazdím den!
    LEVI
    LEVI --- ---
    Yo, homies, nabiram na patek do teamu Stribrna Paska Pravy Breh. Ale klidne u nas muze hostovat i nekdo z leveho brehu ;-)
    Piste mi do posty, nebo nekam.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Dřiv než v sedm se z práce do Krakatitu pravděpodobně nedostanu, takže bych to směřoval tak nějak k tomu času.
    VORIMA
    VORIMA --- ---
    FIONOR: Od kolika by se kdyžtak hrálo?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    OK - abych se Davidovi nemotal do experimentální párty s Riskuj! bez Honzy Rosáka, co kdybych vzal ve čtvrtek večer deskovku Doom? Je pro 3+1 hráče a jakmile jednou pochopíte pravidla (a zvládnete kooperaci v týmu), je to celkem slušně odsýpající zábava - tak cca hodina až hodina a půl na jeden herní scénář.
    Byl by zájem?
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu už jako normálně Otaku rezervace.
    Ve čtvrtek normální prodloužená, zatím bez tématu.
    V pátek David pořádá experimentální párty založenou na soutěži týmů ve vědomostních kvízech a dovednostech! Taky můžete jen přijít a posedět a popít! Týmy jsou po čtyřech a zatím jsou dva kompletní. Dáte dohromady svůj?
    DARION
    DARION --- ---
    Takže dnes:

    V 17:00 křtíme knihu Dana Tučky, Umrlčí tanec, vydaly Straky na vrbě. Všichni jste zváni!

    (Od sedmi dál bude prodloužená).
    KILLMAN
    KILLMAN --- ---
    Kdyby byl zájem, mohl bych se někdy stavit s prototypem Hobiti 2 - Dlouhé svátky.
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra bude také obsluhovat Leši.
    Ve středu opět od 15:00 rezervace pro Otaku.
    Ve čtvrtek budeme křtít knihu Dana Tučky Umrlčí tanec, poté bude prodloužená otvíračka.
    V pátek NEBUDE prodloužená - jsem na jiné akci, omlouvám se!
    DARION
    DARION --- ---
    Tak nakonec do klubu dorazil Leši a dnes přeci jen ještě do 18:30 otevře. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Z důvodu nemoci dnes bude zavřeno. Omlouváme se.
    DARION
    DARION --- ---
    Tímto chci poděkovat sdružení Pohoda, které klubu věnovalo spoustu fajn skleniček, a upozornit vás všechny na jeho činnost. Snaží se pomáhat dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Jejich stránky naleznete zde http://www.pohoda-help.cz/index.php?cmd=page&id=5 a pokud vás jejich snažení zaujme, neváhejte přispět. Díky!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:

    Dnes obsluhuje Leši a k večeru Gort.
    Ve středu obsluhuje Gort a od 15:00 mají rezervaci na celý klub Otaku. Takže pokud možno nechoďte. (Sakra, to zní tak divně, říkat lidem, ať nechodí... ale nevešli byste se. :) )
    Ve čtvrtek jsou kotlíky, obsluhuje odpoledne Leši, večer Shaika.
    V pátek je prodloužená. Odpoledne Leši, večer Gort. Přijďte si něco zahrát, nebo jen tak!
    DARION
    DARION --- ---
    Ještě se mi ozvalo pár lidí, takže dnes prodloužená bude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam