• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Ve středu bude v Krakatitu autogramiáda Petry Neomillnerová. Tuším, že od pěti, přijďte! :)
    Ve čtvrtek bude kotlíkařské hraní.
    V pátek nebude prodloužená (jedu na Slavcon).\
    DARION
    DARION --- ---
    Omlouvám se, nakonec to kvůli všeobecné vytíženosti mé i všech ostatních možných obsluhujících vyšlo tak, že to nevyšlo. V pátek bude klub zavřený.
    DARION
    DARION --- ---
    Dneska je v Krakatitu oslava Killmanových narozenin. Prodloužená. Zřejmě se vejde i pár dalších oddělených hostů, ale Killman má hlavní rezervaci.

    Zítra NEBUDE prodloužená.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    _OZZY_: ano
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Je denska prodlouzena?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    TMA: ano, je, spousta druhů. :)
    TMA
    TMA --- ---
    Je v Krakatitu rámen (ať už korejský nebo Pho Bo s rýžovými nudlemi, kterým zásobuje Leszi)? Budu mít hlad a nevím, zda se mohu spolehnout na zásoby v Krakatitu, raději bych polévku a toasty než dvojité toasty.
    ADITU
    ADITU --- ---
    GORDHART: Bezva, diky :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím vás, v úterý jsem v Krakatitu nechala nabíječku na nb (v zásuvce u okna). Tak mi jí prosím schovejte, v pátek vyzvednu. Díky
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ADITU: ano
    ADITU
    ADITU --- ---
    Bude dnes prodlouzena?
    DARION
    DARION --- ---
    ZMĚNA!

    Prodloužená bude v pátek, tedy zítra, a dnes, tedy VE ČTVRTEK, ji naopak musíme zrušit. Bude otevřeno jen do 18:30.

    Omlouvám se, ale mám teď hodně překladových zakázek se strašnou spoustou velmi krátkých termínů a nemůžu si dovolit tam obsluhovat, když mi vypadne obsluhující. Dobrá zpráva je, že za chvilku začnu zas brát Krakatit jako svou odměnu, a ne práci. :)
    DARION
    DARION --- ---
    Pokud bude chtít posedět někdo, koho dobře znám, ať zavolá, dostane klíč.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: Omlouváme se, ale nakonec to dopadlo tak, že tam dneska nebudu. Takže na 90% bude dneska zavřeno,
    DARION
    DARION --- ---
    V úterý bude obsluhovat Gort, normální otvíračka.
    Ve středu nemám obsluhu a sám nemohu zaskočit. Proto odpadá Otaku akce. Je možné, že někdo bude mít půjčené klíče a bude tam sedět, ale ten den to zkrátka bude jen o tom - o místnosti, kde se dá trávit čas.
    Ve čtvrtek obsluhuje Gort, prodloužená.
    V pátek se zatím neví. Mám toho fakt moc a prodloužené teď zvládám špatně.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    třeba já, ale neoznačil jsem ho. A je blbě posunutej. už je to reportlé...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Vim že to tu nění o krafání, ale chtěl jsem se zeptat, kdo tu hraje Ingress, že Krakatit byl označen jako jeden z portálů :)
    DARION
    DARION --- ---
    V pondělí bude klub zavřený, Velikonoce.
    LEVI
    LEVI --- ---
    Stribrna Paska Pravy Breh FTW!!!
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Přijdu dnes do krakatitu až na druhou hodinu, tak doufám, že vám nikomu nezazdím den!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam