• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    Klub přátel Krakatitu

    - se nachází nad knihkupectvím Krakatit v Jungmannově 14, Praha 1
    - je otevřen pro všechny příznivce sci-fi a fantasy. A pro fajn lidi.
    - je otevřen ve všední dny od cca. 13:00 do 18:30 (kdy zavírá knihkupectví)
    - ve čtvrtek a v pátek je otevřeno cca do 22:00 (spíš déle)
    - informace ID Darion, tel. 605 883 247
    - po telefonické či jiné domluvě s Darionem lze mít otevřeno i jinak (už tu byly akce do tří do rána, také je možné začít dříve než ve 13:00)
    - poskytuje členům pětiprocentní slevu na knihy zakoupené v Krakatitu a v Knihkupectví Čáslavská
    - si vyhrazuje právo komukoli odmítnout udělení členství

    Podpora klubu
    Snažíme se vybrat peníze na nájem klubu. Přispívání je naprosto dobrovolné. Číslo účtu je 2500465380. Kód banky je 2010 v ČR a 8330 na Slovensku.



    Co jsme rádi, když je v klubu k dispozici díky našim členům?

    Různé deskové hry - přijďte si zahrát (ale raději si vezměte s sebou i pár spoluhráčů - ty vám vždy zaručit nemůžeme!)
    Posezení na židlích, křeslech a gaučích.
    WiFi internet.
    Cidr a cider, pivo (lahvové), mléčné a zmrzlinové koktejly, kofolu, colu, top topic (a další limo), čaje sypané i pytlíkové, kávu různých druhů, horkou čokoládu, kakao, toasty s oblohou z nakládané zeleniny, čínské polévky, víno (rozlévané i výběrové), šíšu, slané a sladké pochutiny, skvělou Dolskou medovinu, nějaký ten tvrdý alkohol... a další.

    Je tu mikrovlnka, v níž si můžete připravit pizzu, pop corn, ohřát hotovku (pokud se nakoupí) a další věci.



    Program

    Standardní program:

    Každý VŠEDNÍ den se otvírá cca. ve 13:00.
    Od PONDĚLÍ do STŘEDY se zavírá v 18:30.
    Ve ČTVRTEK je otevřeno déle, akce bez udání tématu (a občas se zde schází na pokec Komando). Jen zřídka končíme před 23:00. Většinou odcházíme po půlnoci. Jednou měsíčně (většinou první čtvrtek) se zde večer cca. od 18:00 koná setkání autorů sci-fi a fantasy (Stračí večer), popřípadě křest nějaké knihy, nebo Komiksový čtvrtek. V tom případě je otevřeno, dokud se nám chce.
    V PÁTEK platí v zásadě to samé, jen bez akcí, k dispozici cca. do 0:00, pokud se to spojí s nějakými narozeninami, tak klidně do 3:00.
    (Jak ve čtvrtek, tak v pátek se v Krakatitu vyskytuje i Darion, nejpozději od 18:30, pak až do konce.)

    Je možné se domluvit na čemkoli speciálním. Pokud má Darion čas, může otevřít i o víkendu nebo prodloužit kterýkoli jiný den.

    KDYŽ DO KLUBU PŘIJDETE PO ZAVÍRACÍ DOBĚ, NADZVEDNĚTE ROLETU. NA KLICE VISÍ BÍLÝ ZVONEK. ZAZVOŇTE.

    Pokud tam zvonek nevisí, pak teprve volejte na 605 883 247.



    Fotky z oslavy prvních narozenin klubu:

    http://chlivarnicky.rajce.idnes.cz/Krakatit_Prvni_narozeniny/



    Pravidlo

    V tomto nyxovém klubu se netlachá. Slouží jen pro kladení důležitých otázek, na které všichni chtějí znát odpovědi, a pro hlášení o fungování klubu.
    rozbalit záhlaví
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: když se mi zdají pěkné sny, tak si to takhle nějak představuju a ráno se probudím o trochu smutnější do holé reality plné zmaru a chození přes knihkupectví.
    DARION
    DARION --- ---
    Jo, a prodloužené by mohly být asi i beze mě, protože by nešlo o průchod knihkupectvím, a kdybychom dali dost, měli bychom celé to patro. Pokud nedáme dost, budeme muset ještě vymýšlet dál.
    DARION
    DARION --- ---
    Někdo dává 100, někdo 200, někdo 500, někdo víc. Všechno bereme. Po několika dnech to sečtu a uvidíme, jak si stojíme.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Nebyl jsem na narozkách - kolik je (velmi, velmi přibližně) "dostatečná" částka?
    DARION
    DARION --- ---
    Prosím všechny, kdo jsou schopni a OCHOTNI přispívat měsíčně na nájem KLUBU Krakatitu, aby se mi ozvali do pošty s částkou (i ti, kteří mi to říkali během narozenin, byl jsem unavený a nepamatuju si to). Nemůžu za to slíbit nic než uznání a pokračování klubu. Pokud se nám podaří dát dohromady dostatečnou částku, asi získáme průchod do klubu domem (tedy mimo knihkupectví), takže všechno bude mnohem lepší!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MARWIN: budu tam zhruba kolem půl druhé
    DARION
    DARION --- ---
    Hned zjistím.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MARWIN: se vracis z Kanady? bych se stavil ^_^
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    V kolik otevirate v utery?
    posedel bych tak do pul seste
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Byla to dost dobra party, diky moc všem kdo prisli :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Všem děkuji za účast na narozeninách! Aukce se povedla a můžeme teď knihkupectví vrátit laskavost, z čehož mám velkou radost!
    DARION
    DARION --- ---
    K té aukci - nehodlám nikomu nic krást, proboha. Dražit chceme věci opuštěné. Pokud se nemůžete dostavit a víte, že tam máte něco důležitého, tak to se mnou vyřešte! I to je víc, než se kolem té vaší věci zatím děje, kromě toho, že nemůžeme používat celou jednu velkou skříň!
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden kromě pátečních narozenin Krakatitu bez prodloužených.
    Pondělí a středu obsluhuje Gort.
    V úterý Shaika.
    Ve čtvrtek ještě uvidíme, možná zas Gort.
    DARION
    DARION --- ---
    V rámci narozenin proběhne dlouho očekávaná aukce opuštěných věcí, jejíž výnos bude věnován knihkupectví na další provoz našeho klubu (samozřejmě uspořádáme i sbírku, pokud někdo nebude chtít licitovat). Jinak řečeno, pokud máte v Krakatitu něco, co jste si měli vyzvednout, máte poslední šanci! (Výjimkou jsou dvě saka, u nichž vím, komu patří). Rádi bychom knihovničku opět začali používat na knihy a kumbál jako sklad svých věcí, ne "těch, pro které si dotyčný hned zítra přijde". :)
    DARION
    DARION --- ---
    Je to zas trochu najednou, ale vzhledem k Zlenicím a hromadnému exodu všech, kdo by mi mohli obsluhovat, bude zítra v pátek zavřeno!
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí obsluhuje Leši.
    Úterý Worms akce a prodloužená - na večer bude Shaika, možná i přes den, nebo zaskočím já.
    Středa Otaku odpoledne, obsluha nejspíš Gort. Normální, neprodloužená.
    Čtvrtek Kotlíky - zřejmě od půl osmé obslouží Genevieve, do té doby uvidíme, možná já, možná někdo jiný.
    Pátek uvidíme - možná prodloužená, možná normální, ještě není obsluha.
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Tak to je škoda, že už budu na Zlenicích. Býval jsem fanda!
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Koukám, že to ještě nikdo nevyhlásil, takže:

    Tohle úterý (18.) se koná v Krakatitu Worms večer! Hráči jsou vítáni více méně v jakémkoli počtu - když nás bude moc, protočíme se. Hrát se bude na jednom počítači a hra se bude přímo promítat na "plátno". Jako na to prostěradlo na stěně. Všichni jste srdečně zváni. ;-)
    LEVI
    LEVI --- ---
    konecne me ostentativni ignorance a neznalost Cimrmana prestala spolecensky diskvalifikovat a zacala spolecensky kvalifikovat. Po informaci, ze facebooky sleduji NSA, CIA, FBI, ATF, DEA a IRS druha nejlepsi zprava tydne :-)
    DARION
    DARION --- ---
    (A mimochodem, vtipy o hospodě Na Mýtince byly první rok zábavné, druhý rok klasické, třetí rok otravné a teď už zjišťuju, že jsem kvůli nim schopný nasraně vyjet na své nic netušící kamarády v Turnově, kteří na to zabrousí úplně omylem. Takže... Vzhledem k tomu, kolik je v Krakatitu po ruce skla, které vám v náhlém záchvatu nekontrolovatelné zuřivosti může být rozbito o hlavu, Mýtinku už vypusťte.)

    (Jiné citáty z Cimrmana povoleny.)

    (Gortovo vtipné heslo na naši wifi je teď někde na úrovni klasického stupně, takže je ještě bezpečné se zeptat. Ale pro můj duševní klid: Je to darionjenasemama - dohromady, bez hacků).
    DARION
    DARION --- ---
    Ok, v pátek bude obsluhovat Leši, bude krátká prodloužená, cca do půl osmé. (Pokud se mi podaří dodělat překlad včas, možná déle, ale pochybuju o tom).

    S tím souvisí dnešek. Sice jsem v Krakatitu a je otevřeno, ale nemám obsluhu a mám nůž na krku s překladem. Pokud přijdete, bude to v zásadě samoobsluha. Rušit mě nebudete, mám sluchátka, ale budu nespolečenský. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam