• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    DARION: to asi není těch 130 kč co jsem zaplatil, že?
    DARION
    DARION --- ---
    Někdo si během mých narozenin uložil na účet vysoký obnos ve stravenkách. Mohl by se prosím přihlásit? Potřebuju ho identifikovat.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    GENEVIEVE: tak jo.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak koukejte přijít! :-)
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra je Kotlíkářský mejdan. Obsluhuje Genevieve, ale až večer - odpoledne snad bude Punkenstein a v podvečer já.

    V pátek NEbude prodloužená.
    DARION
    DARION --- ---
    Je mi líto, že musím oznámit, že prosinec bude posledním měsícem provozu Klubu přátel Krakatitu.

    Celé horní patro se bude rušit, protože to knihkupectví finančně nezvládá. Nebylo nám možno zajistit vlastní vchod, takže záležitost s vysokým nájmem z naší strany padla také. V prosinci proběhnou nějaké ty dopitné a snad větší akce, abychom důstojně završili jednu éru. Potom bude patro vystěhováno (což ještě bude hodně práce) a vchod do něj zazděn. Pokud máte někdo zájem o stoly a lavice, Pavlovský by je rád prodal.

    Příspěvků od členů se nesešlo dost. Všechno předáme knihkupectví, abychom jim nahradili ztrátu za vysokou spotřebu elektřiny, kterou za nás platili (a neřekli nám o tom, jen tiše trpěli). V zásadě tím pokryjeme provoz posledního půl roku (náklady vzniklé knihkupectví) - snad.

    Prosím, pokud je to pro vás možné, ještě za prosinec to pošlete - přeci jen jsme stále v provozu a prosinec si doufám užijeme tak, jak by se na konec skvělé tradice Krakatitího baru slušelo.

    Děkuji vám všem.
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes připomínám oslavu svých a Kamiliných narozenin. Přijďte, rádi vás uvidíme!
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ALDARION: Super. Tak ja tam pomalu mirim...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    GOBERS: Chtěl jsem tam jít něco dopsat - tak se zvednu hned a nebude to přímo v jednu, ale jen o pár minutek později?
    DARION
    DARION --- ---
    Nevím, na kdy to Punkenstein stíhá, ale doufám, že nejpozdějš ve dvě tam bude. Přinejhorším by sis vzal klíče a počkal na něj?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    V kolik se dnes otevre?
    DARION
    DARION --- ---
    Moc se omlouvám, nestíhám jednu zakázku a tudíž dneska prodloužená nebude. Davidovo posezení je, ale po 18:30 se bude muset přesunout.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    V pátek bude netématická prodloužená na klidné, kamarádské posezení. Budeme se na vás moc těšit:)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DAYSIR: nakonec ne, necháme otevřemo normálně do půl sedmé. A budeme tam!
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Dneska zavřeme o trošku dřív, dejme tomu v půl šesté. Ale budeme tam!
    DARION
    DARION --- ---
    Ve čtvrtek bude prodloužená bez určení tématu.

    V pátek možná také.
    DARION
    DARION --- ---
    Kdysi dávno jsem tvrdil, že život po pětatřicítce nemá smysl a úderem těchto narozenin to skončím. No, změnil jsem názor. Ještě chvíli tu prudit budu. Hur hur hur.
    A pokud Kamila bude chtít, bude to i oslava jejích dalších... hm, teď nevím, kolik vlastně tvrdí, že jí je. Ale rozhodně vypadá ještě na míň, že.
    Akce bude probíhat v klubu Krakatitu od 17:30 15.11. (pátek) do brzkých nočních hodin, načež bych se rád přesunul do jiného podniku, abych mohl přestat dávat pozor. A kromě mi určitě dojdou zásoby, že... Elysium není daleko...
    DARION
    DARION --- ---
    _OZZY_: Nemám ponětí - ale David ti asi odpověděl.

    Lidi, asi zítra nezvládnu prodlouženou - chvíli asi jo, ale ne moc. Moc práce... :(
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    _OZZY_: Svoboda!, Fiktivní deník příslušníka Československé legie
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    DARION: z ktereho z tech komiksu je ten obrazek vpravo uprostred?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam