• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Však jednoho máme.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // a nebylo tech plysovejch medvedu vic?
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    ALDARION: Alianor ho zpatky nechce, pac ho venovala Darionovi. A doufa, ze se mu vrati :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Mimochodem, kdysi si z Krakatitu někdo odnesl plyšového ledního medvěda, snad za účelem vyprání a od té doby už ho nikdo neviděl. Do Krakatitu se už asi nevrátí, ale bylo by fajn ho dopátrat a zaptat se Alianor, která ho tam tuším přinesla, zda ho nechce zpátky...
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Někdo si ke Goranovi do kapsy na párty odložil černou sametovou čapku s kšiltem. Případně se o ní hlaste, zatím má čestné místo vedle slamáků na našem věšáku.
    DARION
    DARION --- ---
    Jsem rád, že našlo tak spokojeného pijáka! :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Poslední pivo v Krakatitu stálo opravdu za to :)
    DARION
    DARION --- ---
    Jestli plánujete na dnešek dorazit do klubu a chcete pít něco jiného než čaj nebo limonádu, dejte vědět, ať to ještě koupím. (Nechci to dneska rozjíždět, už to vážně bude jen posezení, ale aspoň něco ať mám...)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Já se tam dneska ještě nasáčkuju na šestou, mám sraz s autorem.
    DARION
    DARION --- ---
    V Krakatitu zbyl šedý kabát (který nebyl Kly - takže je asi toho, kdo omylem odešel v tom jejím). Dále zelená mikina. A ještě něco, na co teď nevzpomenu. Jo, a taky Elv. :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    A brýle?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    A černou šálu? Vyměním za tu cizí, kterou jsem ke konci odnesla já :-)

    No a párty dost dobrá, díky moc. Byla to čest vás obsluhovat (ikdyž teď to bylo maličko náročné :-))
    KLA
    KLA --- ---
    neodnesl jste si někdo včera omylem šedý kabát který nebyl váš? :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Bylo to umírněné, leč skrytě bohatýrské!
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Super a nezapomenutelná závěrečná párty. Díky Dare, díky lidi a díky Krakatite...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DARION: skvělá práce!!!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    DARION: měnil jsi mi peníze, abych to mohla zaplatit.Elfovi. díky moc
    DARION
    DARION --- ---
    Závěrečná párty Krakatitu právě skončila. Mohu s hrdostí a radostí říct, že jsme vypití ze všeho kromě vody z vodovodu. Děkuji vám všem za přízeň a podporu klubu.
    DARION
    DARION --- ---
    Klair, pardon, doufám, že ti ho nakonec někdo koupil - já to tu úplně minul.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím vás, mohli byste i někdo koupit toho Calvina? Moc bych to ocenila. Zaplatím to okamžitě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam