• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADLENKAMalé Vinohradské - Divadlo D21
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    EETEE: nepřišla - holh jsme zakecali :(
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADLENKA: Jen by mně zajímalo jestli jsem včera svým odchodem přišla o to jak "Hodinářek" recituje báseň o hlohu? :-(
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Ne ne - on tam relativně dost improvizuje, takže je to jiné každé představení.
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    aha...škoda,to bylo dost dobrý,doufám že ste mu to nezakázali říkat:)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    posledně to řekl poprvé a zatím i naposled.
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    no mě ne,já doufal,že to řekne,sem věděl přesně kdyakde to posledně říkal..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AKISALT: mě to seplo, jak jsem viděl tu scénu.
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    HARAKOCZKA: no mě to ani trochu necvaklo,sem už starej...a to sem na to intensivně vzpomínal už nějakej čas
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    AKISALT: já jsem sebou šil na sedadle a říkal si, jak to bylo, jak to bylo, jak to bylo? ale on to už za chvíli řekne... neřekl:( tak jsem rychle vzpomínal a najednou mi to vytanulo.
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    a taky super,že piráti tentokrát nepřipluli z karibiku,vůbec kooperace se starým pánem ,mnohem lepší(do zákulisí vidět není...)
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    JOOO!Dík kočka
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MADLENKA: božííííí!

    AKISALT: "Mohla byste odnést toto pivo? Je již značně disbublikováno."
    AKISALT
    AKISALT --- ---
    Tak na bertě skoro ani nebylo vidět,že to je první představení po oprašovačce,jen místy to drobet drhlo,ale místy o dost míň,než když sem to viděl poprvé.Některé věty a hlášky sem postrádal,ale hlavně ono ůžasné velebublinkaté slovo,které použil bertin první chlapec v restauraci - to sem zapoměl a on ho neříkal...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    MADLENKA: Snad mi to alespoň jednou konečně vyjde! :)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Kdo by se nedostal 29. 10. na premiéru "1984" nechť využije dalších příležitostí. Toto skvělé dílo, neméně skvělého autora budeme uváděl v listopadu hned dvakrát - ato 10. 11. a 23. 11.
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Tak jakpak se vám líbila Berta? Doufám, že ano a pokud toho nemáte dost, tak zítra jetu Zimní pohádka z pera velkého Williama!
    [ W. Shakespeare: Zimní pohádka / divadlo / 11.10.2009 / CR - Praha - MVD - Záhřebská 21, Praha 2, ve vnitrobloku ]





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam