• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině

    tematicky spřátelená auditka např. : Ruska kinematografie // Ruska literatura // LENINGRAD aneb ruske ska // Ukrajina
    rozbalit záhlaví
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    ELWARA: Je, už jsme to pořešili v poště:).
    ELWARA
    ELWARA --- ---
    Není to náhodou z Radugy1? řipomíná mito jeden článek:)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Мám trochu problém s tímto (ZONIčkův test) :


    Tyhle kraviny mi hlava nebere, helpněte please.
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    :)))))))
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    ZONICEK: Když slíbiš, že se to za prázdniny doučíš, tak klidně :)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Please vim že se to sem asi moc nehodí.. ale nenašel by se tu někdo kdo mi mi pomohl vyplnit zápočtovej test z ruštiny ? poslal bych to třeba mailem naskenovaný.. je to level 1 takže nic HC.. předem dix moc a kdyžtak pošta...
    SILVESTRA
    SILVESTRA --- ---
    bohuzel gruzinsky klub tu neni,ale jestli muzete poradte mi kde sehnat gruzinsko-cesky slovnik?? na netu jsem nic nesla a narodni knihovna jeste nedpovedela na muj dotaz diky moc Sil. info prosim do posty i nebo sem :)
    JONESIK
    JONESIK --- ---
    kdyby měl někado zájem z Prahy, prosím nabídněte cenu do pošty
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    EWOKK: :)
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    nu a chto tu perezchodit? vot skazite mne, ja s mamoj po telefone baltala, mamula sovsjem russkaja, nu nemogla vzpomnit kak po russki skazat " SUPL"

    ne pomnit ona iz skoly, ja toze ne mogla vzpomnit, nu eto u menja normalno, ja naucilasj tolko splashnuju chush visti i mnogo pribautok :))
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    a gdě ona?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CROSS: Nu eto dělo :)))
    CROSS
    CROSS --- ---
    блин!
    http://www.ct24.cz/fotoperlicky/index_img.php?id=33451

    poklonnaya hill v jizni casti moskvy, LOL ;-]
    REEFER
    REEFER --- ---
    tak chego-to.. davnym davno iego zdes kto-to siuda posylal... programma iescho z vremion v kotorych slova licensia ne vse ponimali a te kto ponimali drugogo znechenima chem segodnia pridavali iemy...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    REEFER: это наверно freeware, штото не вижу лиценсии?
    ATAN
    ATAN --- ---
    ALI_GATOR: уже дал ;o)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    REEFER: Charašo, moloděc! No na "nástěnku" poka nikto nidal :)
    REEFER
    REEFER --- ---
    ali: programek poniamiem, klavesu tozhe ponimaiem. no iazyk tvoi strannyi. filter pokazal chto programma uzhe iest i rabotaiet ona na tomzhe principe.. skachat otzhe prosto.. zhmi zdes' na capu [ REEFER @ Ruská konverzace (byvaly aTanuv fanclub) ]
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Mám takovej fak skvělý prográmek, co umožňuje k anglickým písmenům na klávesnici přiřadit jejích ruské znění. Např. když zmáčknu klávesu "n", napíše mi to "н".
    Má to tu výhodu, že se nemusí na klávesy nalepovat ruský písmenka a na každé klávese pak nejsou dva popisky, což snižuje občas přehlednost. No a taky se s tím moc pěkně píše.
    Mohu k tomu ale až příští týden, do té doby mi zájemci pište do pošty nebo to zkuste někde najít.
    ATAN
    ATAN --- ---
    штрафную тебе. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam