• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    ASJA
    ASJA --- ---
    cross eto takoi vonuchij i uzhasnyi klub v holesovicich..:)
    vazne nemam rada ten prostor, ale sobotni akce asi byla fajn.
    k sozhaleniju ili k schastiju ja byla doma s knizhkoi pro Boba Marley i chuvstvovala sebia chudesno :))))
    HECTOR
    HECTOR --- ---
    sto takoje cross ?
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    ASJA: mne nuzhno zanimatsja fizikoj, m ponedelnik u menja ekzamen.
    ASJA
    ASJA --- ---
    a mne kazhetsa chto my tut chut-chut zavisli na etoi teme..:)))) davajte smenim jejo..:))) kakie plany u vas na week-end? kto-nibud idet zavtra v cross? :)
    HECTOR
    HECTOR --- ---
    я просто написал буквы азбуки на клавиатуру и могу писать свободно.
    REEFER
    REEFER --- ---
    dik. sem uplne perplex a tesim se to domu odzkouset
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    ei tak jsem tu Cz klaveslici poslal par z vas do posty, snad se vam ji podari zprovoznit a pokvete tu cas od casu azbuka.... komu jete citelne chybi, pažálůjSta do pošty...
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    mam to doma a tam nejsem.., takze ty lakave odmeny budu muset do vecera ozelet...
    REEFER
    REEFER --- ---
    tak sup sup hledej perplexi a mas u me loka sibirskeho razdolje, cokoladovej bonbon a chlapske objeti...
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    hm,... ale je to voser s tim rozlozenim klaves, naklejky nenaklejky, krom jednoho tam jsou vsechny pismena zjevne naschval uplne zprehazeny...., nikdy jsem na ni nic nedopsal.
    pokud clovek neni zvyklej psat na rus kl., je jednoznacne nejlepsi klavesnice t602R (pro Cechy), kde se pise jako foneticky cesky a vse si odpovida vc. ščž, akorat misto ř je šč, misto w je ju a misto x je ja, proste asi nejjednodusi reseni (a mekkej znak je misto ů, tedy hned vedle l, což se taky hodi)... je na to jednoducha instalacka, nekde ji mam...
    NAST
    NAST --- ---
    REEFER: jesli otpravitsja v magazin pc russkij = naprimer Greg computers --- mozhno kupit nakleechki na klaviaturu russkie bukvy -- i togda mozhesh smelo pisat azbukoj ... ;))
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    ATAN: ok.
    :)
    ATAN
    ATAN --- ---
    DOROTKA: v linuxu jsem se s tim hodne dlouho sral a stejne mi to nefunguje. kdy bys prisla na nejaky funkcni navod, tak mi ho prosim posli do posty.
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    REEFER: nejsem ve windows.
    mozna bude lepsi kdyz se obratim na klub o linuxu.
    ale diky :)
    REEFER
    REEFER --- ---
    jestli si na windows tak si v ovladacich panelech dej Mistni Nastaveni, zalozka Narodni Prostredi a pridej si tam rustinu. budes potrebovat instalacni cd a nainstaluji se ti fonty i klavesnice (ostatne fonty uz mas jinak by si nic nevidela z azbuky...)
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    //ot: muzete mi prosim poradit jak nainstalovat ruske fonty?
    ja chocu azbuki, potomu cto moja transkripcija - uzhas.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ATAN: ou shit.....eeeech.....
    REEFER
    REEFER --- ---
    o-go.. nichego sebe..... :-O :)
    ATAN
    ATAN --- ---
    ASJA
    ASJA --- ---
    a ja tut pisala referat po-russki, dolgo pisala - neskolko dnei - posle etogo ja ne mogla pisat latinskimi bukvami, na klaviature vsio vremia videlis tolko russkie bukvy, uzhas....no navernoe eto vopros privychki...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam