• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    SHEERA
    SHEERA --- ---
    Больше всего оригинал.
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    трудно писать по русски граматику забыла,надо сново изучать
    SHEERA
    SHEERA --- ---
    EWOKK: Ну отлично
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    нормально пишу азбукой ох как хорошо
    SHEERA
    SHEERA --- ---
    я согласна с ЭНИХКВА, читат русский язык в транслитерации настоящий кошмар, как красная саранча на Канарских островах http://www.vesti.ru/news.html?id=65296#
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    EWOKK: protoze nemam ruskou klavesnici a nesnasim psat rusku latinskymi pisemnky
    ATAN
    ATAN --- ---
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    a pochemu ze tud po cexski baltajite? :)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Chjo, dost mily postreh jsem objevila:O Donecke oblasti "roztomilí, jak zvedají svoje pěstičky. Asi jako naši krvaví a vlastizrádní staroušci, když poslouchají na Džbánu svoje oblíbené kreatury a zombíky. Ukrajina je zase o krok blíž ke svobodě. Kdyby to nešlo jinak, tak bych na jejich místě klidně část území odmazal a hodil na krk Rusům. Důležitá je západní část, ruský východ je na úrovni doby kamenné. Pokud by chtěli prodávat svoje nerostné suroviny, tak by je stejně museli posílat přes Ukrajinu, druhá možnost je přes Dálný východ na Aljašku. Rusové by jim mohli zaplatit tak leda nahajkou po zádech, jako zatím vždycky, ti by brali suroviny zadarmo a stejně pro ně nemají pořádné využití, potřebují sami vyvážet. Pokud by se nedohodli s Ukrajinou, tak by mohli snídat, obědvat a večeřet uhlí. Než jim to docvakne, může je živit Putin."
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    MISSTY --- --- 16.31:04 27.11.2004
    ANICHQA: ale uprimne nejvic s nim souhlasim...do americkych voleb se taky nikdo nesral, tak proc se evropa sere do ukrajiny?
    Jo, akorat me prekvapuje jeho styl uvazovani: sam se vyznamne na tech volbach podilel a jeste keca cosi o zasahovani do vnitrni politiky!
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    no, ten argument "sidel po molodosti" me naprosto zarazi, copak to zalezi na veku? To je argument tech muklu, co makaji v dolech na donbasu.
    +Vuci soucasne politice Ruska mam dost vyhrad, VP (neznam ot4estvo) projevuje veskere znamky autoritarske osobnosti (viz Jukos+uzavreni nekolika TV stanic, ktere se pokusily jej kritizovat), je fakt ze Rusko ma v sobe dost z islamske tradice vcetne zpusobu rizeni.Take netvrdim, ze EU je buhvi jaka spasa, ale v soucasne chvili bude pro ukrajinu lepsi, kdyz se obrati zapadnim smerem.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ja citala cto on sidel tolko za draku v molodosti....
    nikto negovorit o izoljaciji kak belorusija....
    a nascot zol soglasna...no dla menja mensej zlo janukovic a jusenko eto sushije zlo...
    ATAN
    ATAN --- ---
    Jeste odin separatist.
    sidel po molodosti? znacit molodost oblegcajet iznasilovanije (malcika) i ubijstvo?
    Znacit po tvojemu lucse zit v izoljacii? Byt vtoroj Belorusijej?
    Nikto negovorit cto Ukr. dolzna vstupit v EU sejcas. Ja daze negovorju cto dolzna. Dlja etogo nuzno mnogo let podgotovki i reform. Sejcas glavnoje sotrudnicestvo po ulicseniju ekonomiky i povysenija ziznennogo urovnja.
    I jeste raz povtorjaju cto s Rosijej otnosenija nikto portit nesobirajetsa.
    A skolko vlozili mil oligarchi v Janukovica? Surkis naprimer?
    jesli vse eto potvojemu bred togda uze neznaju cto i govorit.
    a nascet "a juschenko neugolovnik?" ja uze pisal: iz dvuch zol nuzno vybirat menseje.
    No net smysla ob etom sporit. Povtornoje golosovanije pokazet kak vse budet. Legko prosto sidet 1500km ot centra sobytij i resat kto prav a kto vinovat.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ANICHQA: ale uprimne nejvic s nim souhlasim...do americkych voleb se taky nikdo nesral, tak proc se evropa sere do ukrajiny?

    ukrajina musi do eu....bolshogo breda ja neslyshala....eu, etogo mozet i nado, no ukraine?izvinite, no chem luchshe sejchas zhivut v chexii kogda ona v nej? a kak budet ukraina? jej do evropskogo standarta kak mne do zvjozd...ja uzhe negovorju pro zapadnaju uk., eto vobshe zhopa....
    ja schitaju chto mozhet by bylo i luchshe rozjedenit' zapad i vostok uk., naskolko, ja znaju donbas uzhe otkazalsa ot juschenko...
    jan. ugolovnik...bred kakojto...da on sidel, no po molodosti...a juschenko neugolovnik?pomojmu jescho poxleshe....
    i potom, vam ne kazhetsa chto eto ne sovsem normalno chto amerika vlozhila 14mil v juschenko?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    jo, souhlasim naprosto
    ATAN
    ATAN --- ---
    Zakryl staruju anketu.
    ATAN
    ATAN --- ---
    iz dvuch zol nuzno vybirat lucseje. s kem bude lucse Ukraine? S Evropoj ili s Rosijej? Ukraina dolzna byla podpisat k koncu goda 3ech letnich dogovor na sovmestnoje sotrudnicestvo, v kotorom takze govoritsa o postepennom uprostenii vizovogo rezima. Jesli vyigrajet Janukovic vrjadli ctonibud takoje sversitsa. Ja protiv Rosii nicego neimeju protiv. Ja iz Cernigova a eto neskolko desjatkov km od Brjanskoj oblasti. U menja svoje mnenije, stranoj nedolzen upravljat ugolovnik, tem boleje s "podderzkoj" ukr oligarcha Rinata Achmetova (cisto ukrainskoje imja), cto iz etogo polucitsa mne daze nechocetsa predstavljat. Justenko toze choros, no drugovo vybora net. Bez Justenka nebyvat Ukraine v Evrope. A ona dolzna k etomu stremitsa. Vsju svoju istoriju ona byla pod represijami drugich gosudarstv. Nacinaja od Tatarov i zakancivaja Rosijej-->SSSR. Sejcas neresajetsa vopros: Janukovic ili Juscenko. Sejcas resajetsa vopros: Evropa ili izoljacija ot zapada. Pricem po mojemu mneniju pod Janukovicem zadochnetsa zarozdajuscijsa na Ukraine srednij klas. Potomucto on (Janukovic) budet podderzivat tolko interesy "tenevoj" vlasti na Ukraine - vlasti klanov.

    Mozet ja v cem to i neprav i na samom dele vse ne tak uz i plocho. No fakt ostajetsa faktom - vybory byli sfalsificirovany.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ANICHQA: полный бред
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam