• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANKonverzace v ruštině
    ANDREJ
    ANDREJ --- ---
    CROSS: nastenka perevoditsa kak stengazeta, net?.......mne bolše ničevo drugovo v golovu neprichodit.........
    CROSS
    CROSS --- ---
    ANDREJ: по мнению моих русских коллег такого слова на русском нет ;-]
    хотя мне тоже нравится :-]]]
    NAST
    NAST --- ---
    ANDREJ: >>> oo superr ,,, navernjaka tak )
    ANDREJ
    ANDREJ --- ---
    CROSS: a ka nascet stěngazetčik :)
    NAST
    NAST --- ---
    плотник/кочегар/ответсвенный работник пропоганды ))))
    CROSS
    CROSS --- ---
    ATAN: no tak jako zastupnej vyraz by to asi slo...
    ATAN
    ATAN --- ---
    zeby politruk?
    CROSS
    CROSS --- ---
    ...a kdo mi přeloží, že se zachránili jenom palubní tesař, topič a nástěnkář? :-]
    плотник, истопник, to by slovník ještě znal, ale jak se kruci řekne nástěnkář? teď jsem to tu zběžně konzultoval s jednou ruskou, ale neví. prej redaktor, to je pěkně trapný ;-]]

    все таки, отвечая по вашим подсказкам я бы экзамен наверно не сдал :-]
    ATAN
    ATAN --- ---
    O tom kak SSSR poslala korabl na Solnce, no ctoby on nezgorel poletel nocju.

    To by bylo za jedna.
    NAST
    NAST --- ---
    )))

    kosmos pomoemu super tema ..
    gagarin- inoplanetjane ... teleport ... mm )))
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAST: помню как вчера - 4 нас там сидело. подруга - одноклассница все время бормотает "только не космос, только не космос". я пошол первым, когда выбрал космос, она на своем стулье прям подпригла от радости :-]]]
    NAST
    NAST --- ---
    kosmos ... :DDD
    CROSS
    CROSS --- ---
    to by mě zajímalo, jestli jsou ještě v maturitních otázkách z ruštiny témata jako прогулка по Праге, прогулка по Москве... a zvlášť můj oblíbený космос (z toho jsem maturoval).

    по моему в этих темах нет ничего, что можно / нужно выучить. просто поболтай и все :-]
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    Ve středu dělám zkoušku z Ruštiny I.. a máme umět otázky typu Moje rodina, Prázdniny, Rozvrh, Kultura, Přátelé atd. Zjistila jsem, že nějak nestíhám, tak bych se ráda zeptala, jestli náhodou někdo tyhlety věci nemáte kdesi v kompu uložené. Nějak se mi to nepodařilo vyhledávačem najít (to je samá němčina a angličtina, nikde ani stopy po otázkách ve slovanském jazyce). Myslim, že v pohodě by byly možný i maturitní otázky z Ruštiny.

    Kdyby ste tedy někdo něco našel, tak mi to, prosím pošlete, do úterý 21.6. do večera. Peníze neslibuju, spíš vděčnost a poděkování :-) Třeba nějakou protislužbu.

    Dík moc. Kdyžtak do pošty nebo dredata@gmail.com.
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    da naplivat' na ankety!
    ATAN
    ATAN --- ---
    pardon, ja uze pro neje i zabyl. kakije predlozenija na novuju?
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ej mozet anketu kto pomenjajet?
    NAST
    NAST --- ---
    :DD
    ATAN
    ATAN --- ---
    Mne nenravjatsa vasy siski i vasa rozovaja koftocka... vstala i posla... vcera pod zaborom a segodna v tretjem rjadu... ;o)
    AMAIKA
    AMAIKA --- ---
    Kirkorovi asi taky, ale to uz jsme skoro u diagnoz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam