• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOUKEEProTekToR sound system

    ...diskuze o Protektor soundsystému. Akce, reakce, mejdany, připomínky, nápady, diskuze...


    rozbalit záhlaví
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    2.7.21 Sulice u jesenice, kouseknod Lidlu. Zkouska siren, privat party, od 10 do 16 kinderparty. Od16 dnb a do 22 rychta. Pak se vypnou basaky a na pohodu do noci. Bar: pivko za 20, panaky 30 - 70, parky v rohliku za 20, maso na grilu a hambace 50 - 70. Stany a spacaky sebou. Vic info doplním
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Zdar devcata a chlapci. 2.7. Bude privatni mejdlo kousek za prahou, kde budu ladit bedny ktery sem poridil. Vic do zprav nebo po telefonu. 720620616
    MARTIN_KOHOUT
    MARTIN_KOHOUT --- ---
    ahoj, nebyl by tu nekdo, kdo ma pres zimu mensi sound system nekde ladem a slo by jej pujcit na mesic do vystavy v praze? muzu vic osvetlit v poste.. diky moc!
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    tak si vem asfalt..
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    jestli nekdo budete chtit, tak ve ctvrtek dovalte do cerva.. pokecat, zatocit..
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Jo plati. Akorat to tam nenapsal.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    :))
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Hele sme tam seděli na pivku a Luboš se ptal na čtvrtek... Tak sme na jeden v měsíci kejvli.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    proc zrovna ctvrtek pred patkem:-/
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Každej čtvrtej čtvrtek :) Od 24.4.
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Tak ode dneska pravidelne ctvrtky v cervu. Kdo ma zajem? Novy zvuk
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    :D Jj, sobota, sry, dělal sem tu něco do práce tak mě to zblblo.. Kdyť píšu, že budu raši když je vezmeš Ty, taxi zaplatim. Prý kluci neměli dotaženou přenosku či co, ale to se mi nezdá..:)
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    DOBROZEMAK: ale hovno s prenoskama.. nejsem debil, prenosky sem prohazoval a dycky se sral ten samej gramec..
    8.3. ale neni streda ale sobota:),... takze jak? Ve vsedni dny jsem N/A
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Keda mi teď psal že bylo něco s přenoskama, prý vše ok.. Zatím to domluvim na 8.3. (středa) Ok?
    A předem se domluvíme tak, že radši zatáhnu tágo, než tam řešit kraviny...
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    L00K: Ja sem tam hral naposled na ty OVAcky party... a to sem asi po hodine reseni proc to nehraje zjistil ze jeden gramec se sice toci ale neposila signal do mixu :)... takze pribeh typek s omishrotem... :) .. V nejhorsim bych moh vzit z domova Tecka ale investice za taxi tam a zpatky no:(....
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    To ste mi ani tehdá neřekli.. že to tam měl takhle poslepovaný..:D Tak já zjistim co tam má a podle toho dám vědět..
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    DOBROZEMAK: Ja ale jen kdyz tam budou Technixy:)... minule to byl HC ... tvl jeden gramec vestax a druhej reminkovej Omnitronic. djskills jaxvin:)

    Jinak za mou obsenci v Cervu se omlouvam.... proste to neslo se po 10 vecer dostat z postele:/
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Přidal by se někdo v březnu do Rebusu??
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Se nedá nic dělat. Sezenu nahradu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam