• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOUKEEProTekToR sound system
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    L00K: Ja sem tam hral naposled na ty OVAcky party... a to sem asi po hodine reseni proc to nehraje zjistil ze jeden gramec se sice toci ale neposila signal do mixu :)... takze pribeh typek s omishrotem... :) .. V nejhorsim bych moh vzit z domova Tecka ale investice za taxi tam a zpatky no:(....
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    To ste mi ani tehdá neřekli.. že to tam měl takhle poslepovaný..:D Tak já zjistim co tam má a podle toho dám vědět..
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    DOBROZEMAK: Ja ale jen kdyz tam budou Technixy:)... minule to byl HC ... tvl jeden gramec vestax a druhej reminkovej Omnitronic. djskills jaxvin:)

    Jinak za mou obsenci v Cervu se omlouvam.... proste to neslo se po 10 vecer dostat z postele:/
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Přidal by se někdo v březnu do Rebusu??
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Se nedá nic dělat. Sezenu nahradu
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    L00K: fůůů,wow!:/... tos mel zrejme slusnej silvestroffskej mejdan. Kzpdn preju brzke uzdraveni!;)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Se aspoň stav na pivko.. Cos vyváděl?:)
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Klidně přijď. :-)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    :))
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    :-) OK. Při nejhorším tam zase skejsnes. Zkus mu zavolat. V hospodě mi ukradli mobil, takže sem bez cisel.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    HOUKEE: L00k? ... ted jsem tam hral v patek a jako da se to.
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Tak ještě někdo hoši. Dva jsou málo.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    HOUKEE: jj ;)
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Cus lidi. 11.1.2014 zase budu něco vyrábět v červu. Nechcete se někdo přidat?
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    HOUKEE: Cuzz;) Hele ja uz mam jiny cislo.....
    Nooo... ja bych dorazil, ale je to trochu slozitejsi.. V patek hraju mimo Prahu a tezko rict jak na tom budu v sobotu. Ale jako jóóóó, dorazim kdyz se vyhecuju.. to bych moh :))
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    čus kluci. Mám od Luboše z červa termín na 19.10.2013. Kdo z Vás by se chtěl zúčastnit. chtěl bych to ve stylu ex protektor párty. pokecáme zakalíme. zatim hraju já a LOOK. Pápovy a zmarovy se nemužu dovolat. na motejla nemam cislo. tak se co nejdřív ozvěte na můj mobil. 720620616 díky
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    lol... hlavne repra to je to co protektor uz delsi dobu potrebuje:DDD
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    haha
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    jojo, tu si toho všimne hodně lidí...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam